Proč mám tiskárnu v offline režimu?

Dobrý den,
mám nový notebook, a tiskárna (hp f390-už starší model) mi pořád hlásí stav offline, at dělám co dělám, podle návodů na internetu, vypínám - zapínám, odinstalovávám a znova nainstalovávám a nic. Je možné že tiskárna nechce tisknout protože nepodporuje W8?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Tiskárně je fuk, jaký máš OS (naopak, ten ji musí podporovat - resp. její ovladač).
Jak ji máš připojenu?
Jaký máš ovladač?

Další odpovědi:

Bronzový

Možné to je, že není podporovaná ve Windows 8, ale HP má obecně slušnou podporu i starších modelů.

Zkus překontrolovat USB kabel, že je na obou koncích správně zastrčen. Délka USB kabelu by neměla být větší, než-li 3 metry. Delší kabely bývají problematické.

Další maličkostí je, že vlez do seznamu tiskáren a klikni na ni pravým tlačítkem myši (pro praváka, levák to bude mít zrcadlově obráceně). V rozbaleném menu překontroluj, že není zaškrtrnuto "Pracovat off-line". Pokud to v menu neuvidíš, vyber ze stejné nabídky "Zobrazit aktuální tiskové úlohy". Otevře se nové okno, kde v menu "Tiskárna" překontroluj, že není zaškrtnuto "Používat tiskárnu offline". Pokud je, tak to zruš.
Doplňuji:
Pro Windows 8.1 jsou ovladače na webu HP zde: http://h10025.www1.hp.com/…

Určitě neinstaluj ovladače z CD, které bylo u tiskárny. Je zastaralé.

Zlatý

Určitě.

Stříbrný

Je to naopak, tvůj OS nepodporuje tu tiskárnu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.