Monie

Proč mám moc červené tváře?

Čím to je, že mám moc červené tváře, zvláště po kapce alkoholu nebo menší námaze. A šedivé kruhy pod očima (stále, ne jen po brobdělé noci).

Odpovědi
odpomass

Souvisí to se stoupáním krevního tlaku.

DeLanne

Nevím čím jsou ty tváře (asi to dole), ale ty šedivé kruhy mohou souviset se stářím nebo ospalostí či vyčerpáním. Jinak bych ti na toto poradila make-up a na kruhy pod očima nějaký spec.korektor (nech si poradit u odborníka, kosmetičky nebo kožařky).