MrInkognito0

Červená líčka.(u člověka)

Ahoj, je mi 16 let a chtěl bych se zeptat jak na červená líčka. Vždycky když jsem v chladném prostředí, nebo když je dost teplo mám neskutečně červená líčka, úplně jako rajče, ale úplně .. a vypadám pak dost divně a stydím se za to .. vypadám jako Marfuša(klučičí), neví někdo jak na to ?:(
I když to bude asi cirkulací krve .. ale .. aspoň něco !Díky moc všem :)

Nejlepší odpověď
anonym

Můžeš mít např. jemnější nebo citlivější kůži na tvářích, můžeš ji mít i více prokrvenou.
Pokud nejde o nemoc (např. nějaký exém*), nic s tím nenaděláš – maximálně si můžeš za chladného počasí kůži chránit mastným krémem.
___
*) pro jistotu si zajdi na kožní (jestli jsi tam ještě nebyl)