Weroniq

proč když má televize USB vstup, tak nedokáže přehrávat avi videa z flashky?

o podporovaných a nepodporovaných formátech v návodu televize nic není, počítač má asi dost ovladačů, tak si poradí, televize asi ne – tak co by mohla přehrát?

Nejlepší odpověď
www

Asi záleží na typu TV, mně to přehraje 😉

Další odpovědi
casey

taky zalezi k cemu to usb slouzi. U me televize je napr. usb k pripojeni externiho disku a nahravani poradu na nej. V navodu nic nepisou? Jakou vlastne mate televizi?

rynek878

některé USB u televize jsou schopny přehrát pouze mp3,nebo fotografie,záleží opravdu jakou máte televizi.Video u mne přehrává televize LG.

Michal Kole

Taky jsem četl, že jsou i TV co mají USB jen na přehrátí firmwaru.

Záleží v jakým kodekem je AVI komprimováno. AVI je pouze „kontejner“ stejně jako moderní MKV a můžou v něm být cokoliv, historické RLE komprose nebo novější DivX, Xivd

led

Video cez USB ako DVD(*.vob) alebo *.avi. Novšie tv prehrajú aj mp4.

mosoj

Jednou jsem toto konzultoval se zasvěceným prodavačem a ten mně sdělil že ne každá televize i když má vstup USB umí přehrát fotky a videa přes USB. Dále jsem to již nepitval. Jenom je třeba při koupi si toto ověřit pokud na tom lpíte.

arygnoc

v menu si najdete, jaké formáty lze u vaší tv přehrát.

potom si v pc filmy, co chcete vidět, přeformátujte pomoci formatfactory – bacha na zvukové formáty, mám zlé skušenosti s m3c, většina tv nebo setoboxů ho nebere.