Jak přehrát film z ext.disku na TV?

Mám v PC film, který má dvě zvukové stopy (originál + cz dab) a v PC jde při přehrávání přepnout. Pokud film spustím z USB ext.disku na TV, tak mi film hraje jen v originále a nevím jak přepnout na český zvuk. Ani jeden z tlačítek na ovladači to neovlivní. Je to dáno přehrávačem v TV?

gecco: a jak ten soubor rozbalím. formát mp4

Odpovědi
gecco

Jo jo – je to dáno přehravačem v TV…
Zkus zvukovou stopu s dabingem pojmenovat stejně, jako se nyní jmenuje ´original´ (ten ale předem přejmenuj – třeba na .bak)…
😉
_____________­__________
Aha – sorry, já se domníval, že máš audio zvlášť…
😉
Takže k editaci MP4 použij třeba Avidemux nebo Audacity – MP4 je kontejner (´krabica´), který sdružuje video a audio…
😉