Stříbrný

Nahrávání z TV na flashku

Kolik místa zabere 1 hodinový film na při nahrávání PVR z televize na flashku?Mám 4 GB flsahku,ale film se vždy nahraje jen asi do 1/3.
Doplňuji:
Je to Samsung PS 43E45

Odpovědi:

Stříbrný

Pravděpodobně se nahrává komplet program stream z vysílání (bez rekomprese) Teď jsem nenašel přesné hodnoty, ale podle všeho budou PS mít cca 5-8mb/s. Takže cca 1MB/s vysílání to dělá cca 3,6GB/hod (vzhledme k tomu, že jsem nedohledal přesná čísla je to jen kvalifikovaný odhad ;-) ). Dál je možné, že systém souborů na tvém disku bude podporovat max. 2GB soubory. Zkontroluj co tvá televize podporuje a příp. zvol jiný formát. Ještě je možné,l že tvá TV nahrává celý transaport stream, což je cca 22mb/s. Zkontroluj, jestli to někde v nastavení není možné změnit. Příp. ještě můžeš připsat typ a nebudeme muset vařit z vod ;-)
Doplňuji:
Nepodařilo se mi rychle najít specifikaci a na pomalé (jinými slovy důkladnější ;-)) hledadání bohužel nemám čas. Pokud najdeš nějaké materiály a něco Ti nebude jasné, buď to sem hoď, nebo do soukromé pošty a můžem zkusit ještě zapřemýšlet.

Pokročilý

u mě v STB - Evolve Mercury je to tak, že část disku má vyhrazen TimeShift - z 4 GB flash to bylo cca 0,5GB. Zbytek byl pro uložení filmu. Co se týče velikosti, záleží na nastavení. Klasická SD kvalita ve formátu avi má cca 1GB/hod. Ale doporučuji se podívat na nastavení a flashdisk před použitím v TV naformátovat

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.