Rocker

Nahrávání z TV na flashku

Kolik místa zabere 1 hodinový film na při nahrávání PVR z televize na flashku?Mám 4 GB flsahku,ale film se vždy nahraje jen asi do 1/3.
Doplňuji:
Je to Samsung PS 43E45

Odpovědi
Dochy

Pravděpodobně se nahrává komplet program stream z vysílání (bez rekomprese) Teď jsem nenašel přesné hodnoty, ale podle všeho budou PS mít cca 5–8mb/s. Takže cca 1MB/s vysílání to dělá cca 3,6GB/hod (vzhledme k tomu, že jsem nedohledal přesná čísla je to jen kvalifikovaný odhad 😉 ). Dál je možné, že systém souborů na tvém disku bude podporovat max. 2GB soubory. Zkontroluj co tvá televize podporuje a příp. zvol jiný formát. Ještě je možné,l že tvá TV nahrává celý transaport stream, což je cca 22mb/s. Zkontroluj, jestli to někde v nastavení není možné změnit. Příp. ještě můžeš připsat typ a nebudeme muset vařit z vod 😉
Doplňuji:
Nepodařilo se mi rychle najít specifikaci a na pomalé (jinými slovy důkladnější 😉 hledadání bohužel nemám čas. Pokud najdeš nějaké materiály a něco Ti nebude jasné, buď to sem hoď, nebo do soukromé pošty a můžem zkusit ještě zapřemýšlet.

Earl Sin

u mě v STB – Evolve Mercury je to tak, že část disku má vyhrazen TimeShift – z 4 GB flash to bylo cca 0,5GB. Zbytek byl pro uložení filmu. Co se týče velikosti, záleží na nastavení. Klasická SD kvalita ve formátu avi má cca 1GB/hod. Ale doporučuji se podívat na nastavení a flashdisk před použitím v TV naformátovat