Pokročilý

přítel mě už podruhý podvedl v podnapilém stavu sice se jedná jen o polibek ale já to beru jako nevěru ..

jak mu mám zase důvěřovat ? tentokrát mu už nehodlám jen tak odpustit !

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

No a co budeš dělat,až přestane bumbat a bude se jen dívat po cizích ženách déle než je nutné?To bude taky nevěra?Nebo když bude jen s nějakou mluvit,třeba kvůli práci?
Když budeš hysterčit jen kvůli puse,tak co budeš dělat za deset let?

Další odpovědi:

Zlatý

Když mu odpustit nehodláš, tak neodpouštěj. My s tím nic nenaděláme.

Zlatý

Hlavně jestli to nebyl methanol!

Stříbrný

beru to tak, že jste ještě školáci... toto je součástí života, ách, kolik žen jsem políbil a nikdy mi to nikdo nevyčítal...
"Nevěra je sexuální, resp. milostný poměr s partnerem mimo manželství nebo též mimo jiný dlouhotrvající vážný vztah, s nímž se pojí slib věrnosti." do nevěry se nepočítá polibek a rozhodně, když políbil někoho tě nepodvedl... polibkem ukazujeme náklonost, mé kamarádky se normálně líbají a jsou heterosexuální kamarádky, také se s kamarádkama, když se po dlouhé době potkáme políbím, neni na tom nic špatného...

Zlatý

Já bych se spíš pozastavila nad tím, zda nepije často.
Po druhé a podnapilej :(

Pokročilý

No abych pravdu řekl - o něčem to možná vypovídá, já bych z toho taky nedělal bůhví jakou tragédii, ale přece jenom bych řekl, že člověk v opilosti toho kolikrát o sobě často za pár večerů dovede prozradit více než za 10 let :).

Pokročilý

Rychle od něj pryč!
A přeji ti, aby ti už nikdo nedal žádný polibek. Žádný pohled na tebe, prostě přestaň existovat pro ostatní muže.
Podle tvého popisu si pouze vybíjíš svoje mindráky.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.