Avatar uživatele
anonym

Odpustili by jste ( nebo uz odpustili ) neveru ? -iv-

P.S. Ja ne , ale sama bych ocekavala , ze me by mohla byt odpustena . ! 🙂 ( to mel byt vtip ) 🙂

  • iv-

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? tom004, barnajka, dědapetr, Deli před 4652 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Nevím,nikdy jsem to neřešil a ani se tím nezabýval.Kdyby chtěl být partner nevěrný tak stejně nic nenadělám tak proč se tím zabývat.Co oči nevidí to srdce nebolí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

teda -iv-!

prosím, pokud chcete být nevěrná, tak to dělejte tak, abych se o tom nedověděl!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

nechápu tvůj vtip- nevěra se dá odpustit , pokud není opakovaná

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

me se to nastesti nestalo, ale mamka odpustila a doplatila u toho sameho chlapa o 16 let pozdeji znovu na to same =(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

Nevěra je přežitek. V dnešní době, kdy každej chrápe s kdekým, z toho dělat nějakou tragédii, mi přijde ujetý.
Smysl to mělo v dobách minulých, kde měl mnohdy člověk jen jednoho sexuálního partnera za život, ale dnes?
Dokonce si umím představit, že bych měl ženskou a ta by měla dítě s jiným a přiznala to. Co bych ale nevykousal, kdyby měla dítě s jiným a hodila to na mě. Takovéto chování paradoxně zákony ČR obhajují! To je neuvěřitelná prasárna vůči chlapům.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Nevím.Nerad,od­haduji něco,co jsem,naštěstí,ne­musel řešit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
barnajka

Přesně jak se říká: je nevěra – a je nevěra. Pokud jde „jenom“ o fyzickou záležitost, asi bych dokázala opustit i opakovaný úlety. Kdybych to byla JÁ, ke komu se partner nakonec vrátí a u koho cítí, že má „domov“, dokázala bych skousnout leccos. Netvrdím, že by mi to nebylo líto – bylo. Mrzelo by mě, že zatímco on si někde užívá s jinou, já jsem doma sama a ještě si marně lámu hlavu, kde se asi zdržel a jestli se mu náhodou něco nestalo. Scény bych ale nedělala, tím si člověk sám pod sebou podřezává větev.
Je fakt, že kecám jen teoreticky, protože jsem tuto situaci zatím řešit nemusela. Ale znám se už nějaký ten pátek a dovedu odhadnout, jak/kdy a na co reaguju ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Dost záleží na tom,jak se na nevěru dívá X lidí.Pro jednoho je nevěra už jen polibek,pro jiného třeba ani o.sex nic neznamená a tudíž to není nevěra.Tedy až pokud to nedojde někam dál.
Dá se snad odpustit jednorázový úlet někde na mejdanu,ale co když je ten úlet na každém mejdanu každý víkend a stejně to nebude nic znamenat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deter

Strach z nevěry pramení především ze strachu ze ztráty partnera. Kdyby se moje přítelkyně vyspala s krasavcem na dovolené někde ve Španělsku, řeknu si, že je to úlet, už ho nikdy neuvidí. Kdyby si ale ujela se sousedem, už bych se na to díval jinak :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Odpustila bych ji, pokud by to byla jen příležitostná nevěra a s ochranou.
Neodpustila bych souběžný dlouhodobý vztah (sexuální i citový).

Já bych svému hodnému manželovi i nějaké to povyražení snad dokonce přála – vždycky, když ho vypouštím na nějakou jeho akci s kamarády (a já zůstávám doma), běžím za ním k autu a volám: „Máš sebou prezervativy!?“

Poprvé jsem to udělala z recese, od té doby to dělám pravidelně a bavíme se oba. Obzvlášť, když na něj třeba volám tuhle větu z balkonu a kolem jdou lidi na procházku… 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Ary , cele jste to spatne pochopil !! To jsem prave myslela, kdybych byla neverna s vami . !
🙂 -iv-

před 4652 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

beru z5.
kdy, kde, jak?

;)

před 4652 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
barnajka

Takhle tady tokat…a nám všem před očima..
Že vás trochu hanba nefackuje, vy dva! :))))

před 4652 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Pribereme Barnajku ?? Nejvice me pobavila otazka : Jak. ? 🙂 -iv-

před 4652 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

že by do trojky?
a pak že nevěra.

;))

před 4652 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
barnajka

Děkuju oběma za nabídku, cítím se být poctěna. Ale -iv-, ty jsi arygnoce klofla první, tak ať je teda tvůj ;)
Nebudu vám dělat křena, jen si tu dál cukrujte, vy hrdličky – já nenápadně z diskuze mizím… ;))

před 4652 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek