pizlicka

manzel,nebo pritel?

manzel-19let s nim,spolehli­vy,verny,pred­stavuje bezpeci,jisto­tu.přítel-zname se rok,kdyz se rozhodnu rozejit,neboju­je.miluje me tak,ze jako dukaz sve lasky a oddanosti chce na mne prepsat dum.take jej miluji,ale duveruji jen svemu muzi.pro koho se mam rozhodnout?

Nejlepší odpověď
quentos

Spolehlivost a věrnost jsou stálé povahové vlastnosti, kdežto láska je pomíjivá. Co z toho vyplývá?

Další odpovědi
kropitko

Já bych si nechala toho manžela, přítel se chová dost nezodpovědně, když chce na vás přepsat svůj dům po roční známosti. Je vám snad jasné, co od něj můžete čekat. Až třeba za pár let budete mít nějaký společný majetek, tak on se do někoho zaláskuje a pak ten váš majetek na dotyčnou vesele přepíše.

venkovan

Byl ten přítel za potřebí?
Děvče – udělala si si ze života guláš.
Důkaz lásky přepsat dům – no dovol. Je to láska a nebo kupčení.
Nejsmutnější je, když v partnerském životě je jeden partner spolehlivý a ten druhý si toho vážit neumí a tak hledá dobrodružství, možná nenaplněné sny někde jinde.
Je to celkem jednoduché. když zůstaneš u svého manžela, budeš si zbytek života vyčítat, že jsi promarnila životní šanci. Zejména když se s novým přítele znáte rok a setkáváte se jen když na sebe máte náladu. To je potom hromada lásky,pozorností a porozumnění. Jen jak to dlouho vydrží. I páv když si namlouvá pávice tím ocasem třese jen chviličku.
Když odejdeš od manžeka, budeš si vyčítat, že jsi mu ublížila, budeš se s ním hádat o majetek, třeba i děti apod.
No, lepší bude když odejdeš k příteli. Věřím, že manžel to rozdýchá. Pokud je takový jaký je, po čase až se srovná z rozchodu určitě najde partnerku která si bude vážit jeho vlastností.

jmhad

tohle smazat,najít si třetího a začít znovu a bez komplikací.V tomhle zůstane malý červík pochybnosti pořád,zda se člověk neměl rozhodnout opačně a tak to nemá žádnou perspektivu.

arygnoc

predpokladám, že kedysi ste milovala i manžela.
bohužiaľ, láska niekedy príliš rýchlo vyprchá, zo vzťahu sa stáva zvyk.
tu nastupuje nová forma vzťahu – dôvera, priateľstvo, i láska (trochu iná, už nie zamilovanosť), zodpovednosť jedného za druhého, atď.

voľba je asi jednoznačná.

priateľa si nechajte ako románik, spestrenie trvalého vzťahu (na morálku sa moc nepozerajte, i v prírode je nevera bežná).

Meropa

Jaký rozhodnout??? Možná bych to pochopila u zvířat, ale toto jsou lidé ( o to je to asi horší).
Proč se rozhodovat? Pokud v tom nemáš dokonale jasno, tak si je být tebou nechám oba a zkusím je spolu skamarádit. Proč se chtít zařadit do vzorce, počtu apod.? Pokud tě oba tak milují, tak spolu všichni dohromady kamaraďte, prostě jim to vysvětlíš že v tom sama nemáš jasno, anebo jestli ti jde o peníze a užitečnost, tak jednoho ober o všechno co půjde a toho užitečnějšího si nech.

terry

Píšeš, že důvěřuješ jen svému muži.
To znamená, že svému příteli nedůvěřuješ. Nebo ne až tak moc.
Tak v čem se chceš rozhodovat?
Představuje přítel také – spolehlivy,verny, bezpeci,jistotu, …

Co u vztahu hledáš?

Svého manžela již nemiluješ? Nebo je miluješ oba?

Damiana

Připadá mi, že veškeré kvality tvého přítele jsou v jeho domě. Sám sebe si tak vlastně cení. Kdyby ho neměl, čím by ti dokázal svou lásku? Přijde mi to dost nefér vydírání. Ale také zkouška osobnosti. Nenabízí ti svou jedinečnost a lásku, bez které bys nemohla být, ale pár cihel. Až se do baráku opře nějaká pohroma, třeba zemětřesení, budeš mít důvěru v pevný základ? Tu, jak čtu, zatím stále popisuješ u manžela. Takže není co řešit. Pokud alespoň trochu jednáš srdcem. Záleží na tvých prioritách.