Terka318

Přijali mě na gymnázium, a co zápisový lístek?

Dostala jsem ho už někdy předtím, musím ho vytisknout, nebo ho teprve pošlou?

Nejlepší odpověď
annas

Našla jsem vám toto – informace z jednoho gymnázia. Další informace v odkazu – poslední odstavec? Zápisový lístek

http://cms.gy­mik.cz/wp-content/upload­s/rozhodnut%C3%AD-o-p%C5%99ijet%C3%AD-a-z%C3%A1pisov%C3%BD-l%C3%ADstek.pdf

Zápisový lístek vydává uchazeči základní škola, jejímž je žákem. Ostatním uchazečům krajský úřad příslušný podle místa trvalého pobytu uchazeče, u
cizinců dle místa pobytu na území ČR, případně sídla školy, kam se uchazeč hlásí, pokud na území škol nepobývá.