Nechápavé

Jak řešit zapisovy listek na SŠ?

Přijali mě na 1 školu ktera je druha az po te na kterou chci jit..Ale na te skole na kterou chci jit vyhlasi vysledky az 22.dubna..A kdyz na tu skolu na kterou me vzali neposlu do 10 dnu prihlasku tak uz me ruší že už tam neubud moct jít ?? Ja furt čekam na tu školu protože chci jit na tamtu a kdyby me na tamtu nevzali tak musim na tuto ale mam na to jen 10 dni odevzdat zapisovy listek.Snad jste to pochopili..Diky za kazdou odpoved :

Odpovědi
gecco

Každopádně zápisový lístek na tuto ´nechtěnou´ školu pošli – pokud by tě na tu ´chtěnou´ nepřijali, nedostal by ses už ani na tuto.
😉
Pokud tě, posléze, na tu ´chtěnou´ přijmou, pošli na tu ´nechtěnou´ dopis s omluvou a vysvětlením, proč nenastoupíš.

Doplňuji:
Ah, napsal jsem blbost…
Můžeš v daném roce uplatnit jen jeden zápisový lístek…

OK – tedy kontaktuj ředitele té ´nechtěné´ školy a požádej jej – s ohledem na situaci, o posečkání. Otázkou je, zda ti vyhoví.
😉

Adula.57

Jak napsal gecco v odpovědi, požádej o počkání. Být tebou bych ale nevolala, ale zašla tam a situaci řádně vysvětlila.

Quimby

Nevím jestli to pořád platí, ale měl by sis dát zápisový lístek na tu kde tě přijali. Poté, pokud tě přijmou i na tu kam chceš, tak si ten lístek můžeš vyzvednout a přendat.