VFerre

Přihlášky – Střední škola

Mohu-li poslat dvě přihlášky na stejnou školu, ale jiný obor? Průměr mám zatím 1,4 a chci jít na Gastronomií, která vyžaduje průměr 2.3. Když mě tam nevemou tak chci jít na cukráře a tento obor škola taky nabízí, tak se chci zeptat jestli mohu poslat dvě přihlášky na stejnou školu, ale různé obory?

Nejlepší odpověď
annas

Včera jsem odpovídala na podobnou otázku. Správnou odpověď byste získal hned.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/stredni-skola-11

Ale jsem překvapená, že vám základní informace neposkytne ZŠ.

V prvním kole přijímacího řízení může uchazeč podat dvě přihlášky (i na stejnou školu, ale různé obory). V dalších kolech přijímacího řízení není omezen počet přihlášek ani počet škol.

Jinak další postup v odkazu

http://www.gy­kovy.cz/cs/ob­sah/prijimaci-rizeni-pro-skolni-rok-201415-2013

Další odpovědi
Louise:3

No..kdyby si odeslal 2 přihlášky na každou jinou školu,tak Jo
..ale Jo,zkus to;)
Držím palce;)

Gifos

Muzes poslat na jednu skolu, nektere skoly za to davaji bonusove body pri prijimackach.

sisssane

Ano, určitě můžeš. Ale průměr 1,4 je dost dobrý, mohl by jsi zkusit jít na něco jiného než na cukráře, když teď je nedostatek studentů, co vím, tak jsem měl průměr nějakých 1,5 a vzali mě na ekonomické lyceum.