Miroslavst

Přihlášení na seznam a na email nejde-proč?

Právě jsem se přihlásil na seznam, přečetzl si mejly co mi došly. Pak jako obvykle dám domů, což je seznam a na titulní stránce je políčko s emaily prázdné. Nevidím mejly, jen okýnko pro přihlášení. Když však kliknu na email, normálně emaily přečtu. Když kliknu na přihlásit na seznam, tak mi to píše, že jsem již přihlášen.
Kde je chyba? Snad ne u mě?
Doplňuji:
Děkuji, už je vyřešeno.

Nejlepší odpověď
rynek878

Já bych se odhlásil a znovu přihlásil,určitě to pomůže.

Další odpovědi
quentos

jj, v tomhle je seznam úplně úchylnej, proto ho nepoužívám. Někde nahoře na stránce je tlačítko „odhlásit“, klepněte na něj a pak se do emailu znovu přihlašte.

Bumbes

já používám:
http://softwa­re.seznam.cz/pos­tak
mám tam v pohodě všechny e-mailové schránky a hned mi hlásí novou poštu i bez otevřeného prohlížeče.
http://napove­da.seznam.cz/cz/sof­tware/postak/

damijanek 1

vše fungovala dobře asi dva dny nejde se připojit do emailu , když se podaří je to jen chvilka a znovu jsem odhlášená
už jsem zkoušela změnu hesla , restartovat telefon, promazat soubory a problém stále trva
poradite děkuji