boonoob

Přestala mi fungovat E-cigareta. Něco se stalo s baterií. Mohl by mi někdo pomoc?

Mám problém s eletronickou cigaretou. Přišel jsem domů dal ji na poličku a šel spát. Ráno jsem se prbudil a tak jsem si ji vzal ale nefungovala. Myslel jsem si že mám problém s vrškem ale baterii mi už nepřijímá ani nabíječka. Ví někdo co s tím?
Doplňuji:
Problém jsem už vyřešil utrhl se mi jeden kabílek za cca 10 min jsem to opravil.

Odpovědi
beer

Co tak koupit novou baterii?

mikee.nikee

Taky se mi to stalo. Jediněk koupit novou baterii.

www

Tak to je dobré, hlavně, že to jede. Jenže jsi psal ‚baterii mi už nepřijímá ani nabíječka‘. Kdybys nepsal o baterii, i já (a předpokládám, že stejně tak ostatní) bych doporučil nejdříve zkontrolovat spoje.
Nediv se, že ti dva pak odpovídali mylně a příště vol lepší slova k popisu problému. 😉

market.br

Pokud by ještě někdo řešil nefunkční e-cigaretu, tak si může projít tyto nejčastější problémy a jak na ně https://www.el­cigon.cz/pruvod­ce-k-elektronickym-cigaretam/5-nejcastejsich-problemu--na-ktere-zacinajici-ekuraci-narazi-a-jejich-reseni/

WinkyD

Chtěl jsem se dotázat na moji elektronku.
Mám SMOK Vape Pen Plus.
A nastal mi takový problém, že jakmile mám své Vapo odpojené od nabíječky, tak nijak nereaguje… nejde zapnout ani nic… Ale jakmile ho připojím, tak 5× blikne a to takhle pokaždé co zmáčknu žhavení… Jenže se nic neděje, nejde prostě nabít asi nebo já nevím.
můžu ho mít na nabíječce jak dlouho chci a nic… pořád to samé dokola.

briketka10

taky mi jedna baterie nefunguje
potřebovala bych ji opravit :D
třeba je to taky jen ten drátek ..