Avatar uživatele
boonoob

Přestala mi fungovat E-cigareta. Něco se stalo s baterií. Mohl by mi někdo pomoc?

Mám problém s eletronickou cigaretou. Přišel jsem domů dal ji na poličku a šel spát. Ráno jsem se prbudil a tak jsem si ji vzal ale nefungovala. Myslel jsem si že mám problém s vrškem ale baterii mi už nepřijímá ani nabíječka. Ví někdo co s tím?
Doplňuji:
Problém jsem už vyřešil utrhl se mi jeden kabílek za cca 10 min jsem to opravil.

Zajímavá 0 před 3904 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
beer

Co tak koupit novou baterii?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mikee.nikee

Taky se mi to stalo. Jediněk koupit novou baterii.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

Tak to je dobré, hlavně, že to jede. Jenže jsi psal ‚baterii mi už nepřijímá ani nabíječka‘. Kdybys nepsal o baterii, i já (a předpokládám, že stejně tak ostatní) bych doporučil nejdříve zkontrolovat spoje.
Nediv se, že ti dva pak odpovídali mylně a příště vol lepší slova k popisu problému. 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
market.br

Pokud by ještě někdo řešil nefunkční e-cigaretu, tak si může projít tyto nejčastější problémy a jak na ně https://www.el­cigon.cz/pruvod­ce-k-elektronickym-cigaretam/5-nejcastejsich-problemu--na-ktere-zacinajici-ekuraci-narazi-a-jejich-reseni/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
WinkyD

Chtěl jsem se dotázat na moji elektronku.
Mám SMOK Vape Pen Plus.
A nastal mi takový problém, že jakmile mám své Vapo odpojené od nabíječky, tak nijak nereaguje… nejde zapnout ani nic… Ale jakmile ho připojím, tak 5× blikne a to takhle pokaždé co zmáčknu žhavení… Jenže se nic neděje, nejde prostě nabít asi nebo já nevím.
můžu ho mít na nabíječce jak dlouho chci a nic… pořád to samé dokola.

před 1267 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

taky mi jedna baterie nefunguje
potřebovala bych ji opravit :D
třeba je to taky jen ten drátek ..

před 3904 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek