Terésis

kvalitní E-cigareta!:) po rozkliknutí se dozvíš víc :)

Ahoj:) Chtěla jsem si koupit E-cigaretu ale nevím vůbec jakou si vybrat:( Proto prosím o radu jakou si mám koupit:) díky za odpovědi:)
Doplňuji:
Vím že některým lidem to připadá hloupé a zbytečné..:) Mě to také tak připadá..:/ ale už jsem na to závislá a nedokážu přestat:/ :)

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Když už kouřit, tak normální cigarety, ty E jsou větší svinstvo, než ty normální:-(((

Kvylitní E cigareta neexistuje.
Doplňuji:
Vše je v hlavě, když si budeš namlouvat, že nedokážeš přestat, tak to nedokážeš.

Já přestala kouřit bez e-cigaret a nálepek a jiných nefunkčních blbostí. Vše je jen v hlavě a v tom co člověk chce.

Další odpovědi
WenceslasRe

Žádnou. Kouření je trapné a zbytečné! =)
Doplňuji:
Jak závislá? Tak si je prostě nekupuj. To udělat můžeš. Problém je, když tví přátelé kouří no..

mojitek

no to jsou tady rady zase za všechny prachy :DDD . PS: Ale stačí zadat na netu e cigarety recenze apod,vnořit se do diskuzí někam. Kvalitní jsou třeba skycig… ale nebudu dělat reklamu nikomu, zkuste prohledat web,je tam o toho dost.Je lepší porozhlídnout se ve specializovanych prodejnach než koupit něco v trafice.Levný -nekupovat-

arygnoc

zzzzz, požičajte mi hlavu, sím.

;-Q