Avatar uživatele
anonym

Používáte doma k rannímu buzení budík či telefon?

Nebo už nemusíte vstávat podle budíku do práce či do školy?
Díky za odpovědi.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Cenobita před 2746 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
brillant

Zapínám budík, ale většinou vstávám dříve než budík začne.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Nuk nuk

Používám telefon, protože můj budík, už téměř historický, mi děti rozbily.
Osobně jsem na rodičovské, ale starší dvě děti chodí do školy, takže mě vstávní nemíjí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Nyní jsme s manželkou už v důchodu, takže buzení nepotřebujeme.Ale jinak celý život jsme vstávali na budík a to i v této době.
Ještě občas potřebujeme vstávat dříve (odjezdy na výlety, hlídání vnoučat), tak budík je stále v pernamenci.A bez tikotu budíku už v ložnici neusneme, takže se natahuje aniž vstáváme ( budík z dob komunistů ještě na natahování rukou).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

(Radio)budík.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Mobil s androidem. Stejně bych ho měl na stolku, i kdybych používal budík. Navíc budíková aplikace v mobilu umožňuje spoustu nastavení, zejména zvolit jakoukoliv budící melodii dle libosti. Kromě toho si můžete stáhnout i jinou budicí aplikaci než tu základní. Myslím, že samostatný budík s možnostmi, které má aplikace v mobilu by stál asi dost peněz, možná tolik, co leckterý mobil. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Vstávám si kdy já sám chci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
talka

Budík v mobilu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Když nocuji u své ženy, její nebo můj mobil. Alespoň jeden z nás se vždy probudí. Pokud nocuji ve svém trvalém bydlišti, budí mě radiobudík, pojištěný starým ruským elektronickým budíkem, nastaveným o 5 minut později a ten je pojištěn znovu za pět minut ještě mým mobilem. Mechanické budíky mám taky, žel jsou nespolehlivé (jsou moderní a přitom staré, takže obsahují již plastová kolečka, které už však díky stáří jsou ojetá, takže budíky vykazují odchylky, nebo se zastavují). Takže je už nepoužívám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… ráno chodím spát …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Jsem pánem svého času a budím se sám. Když někdy výjimečně musím vstávat brzo, používám budík.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek