Používáte doma k rannímu buzení budík či telefon?

Nebo už nemusíte vstávat podle budíku do práce či do školy?
Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
brillant

Zapínám budík, ale většinou vstávám dříve než budík začne.

Další odpovědi
Nuk nuk

Používám telefon, protože můj budík, už téměř historický, mi děti rozbily.
Osobně jsem na rodičovské, ale starší dvě děti chodí do školy, takže mě vstávní nemíjí.

anonym

Nyní jsme s manželkou už v důchodu, takže buzení nepotřebujeme.Ale jinak celý život jsme vstávali na budík a to i v této době.
Ještě občas potřebujeme vstávat dříve (odjezdy na výlety, hlídání vnoučat), tak budík je stále v pernamenci.A bez tikotu budíku už v ložnici neusneme, takže se natahuje aniž vstáváme ( budík z dob komunistů ještě na natahování rukou).

dubraro

(Radio)budík.

klumprt

Mobil s androidem. Stejně bych ho měl na stolku, i kdybych používal budík. Navíc budíková aplikace v mobilu umožňuje spoustu nastavení, zejména zvolit jakoukoliv budící melodii dle libosti. Kromě toho si můžete stáhnout i jinou budicí aplikaci než tu základní. Myslím, že samostatný budík s možnostmi, které má aplikace v mobilu by stál asi dost peněz, možná tolik, co leckterý mobil. 🙂

anonym

Vstávám si kdy já sám chci.

talka

Budík v mobilu.

cochee

Když nocuji u své ženy, její nebo můj mobil. Alespoň jeden z nás se vždy probudí. Pokud nocuji ve svém trvalém bydlišti, budí mě radiobudík, pojištěný starým ruským elektronickým budíkem, nastaveným o 5 minut později a ten je pojištěn znovu za pět minut ještě mým mobilem. Mechanické budíky mám taky, žel jsou nespolehlivé (jsou moderní a přitom staré, takže obsahují již plastová kolečka, které už však díky stáří jsou ojetá, takže budíky vykazují odchylky, nebo se zastavují). Takže je už nepoužívám.

Mc Merkurion

… ráno chodím spát …

Klaproth

Jsem pánem svého času a budím se sám. Když někdy výjimečně musím vstávat brzo, používám budík.