salsa verde

Pamatujete na dnes už archaické buzení telefonem?

využili jste někdy tuhle službu?
Doplňuji:
Jistěže nemyslím to že si nastavíte mobil 🙂

Nejlepší odpověď
tom004

Určitě,ano.Vzhledem k minulé profesi,jsem dost cestoval,a tenhle způsob fungoval perfektně.A,jestli si dobře pamatuji,za,jed­no,opakované buzení,doma,se platila,1,–Kč.Na hotelu,stačilo,ob­jednat buzení,na recepci.Jo,a pevnou linku,jsme doma měli.

Další odpovědi
arygnoc

jistě.
dodnas nezapomenu na ty příjemné anonymní ženské hlasy.

Alesh

No, já se nechávám budit telefonem ještě dnes. Používám budík na mobilu. 🙂

---doplnění---
To jsem pochopil, byla to ironie. 😉
Jo, vlastně jsem neodpověděl: Výše zmíněnou službu jsem nikdy nevyužil a ani nevím, jak vlastně fungovala. To se objednalo někde na ústředně a oni pak ráno všem v pořadníku zavolali, že mají vstávat? No, to musely mít ty operátorky nervy ze železa. 🙂

anonym

Tak ja na sebe malokdy neco prasknu .. , ale ted mi to neda. 🙂 Pred revoluci jsem byla telefonistka na telefonni ustredne. 🙂 A budila jsem mozna nekoho z vas. 🙂 A u nekoho nam to dalo opravdu " praci ". Nekdo ( asi to byl Ary ) se probudil az po tretim pokusu… 🙂
Museli jsme se jako telefonistky porad vracet … ne , ze by jsme to jednou zkusili , pan se neprobudil a pak nam to melo byt jedno… 🙂
Frmol byl od 4.30 – 6.00. Byly jsme na nocni 2 a buzenich bylo na 5 i 50 !! 🙂
Ale vzpominam moc rada … , hlavne na to seznamovani. :-o A na to mam dnes tyhle stranky. 🙂 -iv-

GM

Vzpomínám, třeba když mi došly v budíku baterie nebo se polámal, byla to bezva služba.