Avatar uživatele
salsa verde

Pamatujete na dnes už archaické buzení telefonem?

využili jste někdy tuhle službu?
Doplňuji:
Jistěže nemyslím to že si nastavíte mobil 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? GM, tom004, barnajka, anonym, anonym před 4645 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

Určitě,ano.Vzhledem k minulé profesi,jsem dost cestoval,a tenhle způsob fungoval perfektně.A,jestli si dobře pamatuji,za,jed­no,opakované buzení,doma,se platila,1,–Kč.Na hotelu,stačilo,ob­jednat buzení,na recepci.Jo,a pevnou linku,jsme doma měli.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

jistě.
dodnas nezapomenu na ty příjemné anonymní ženské hlasy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Alesh

No, já se nechávám budit telefonem ještě dnes. Používám budík na mobilu. 🙂

---doplnění---
To jsem pochopil, byla to ironie. 😉
Jo, vlastně jsem neodpověděl: Výše zmíněnou službu jsem nikdy nevyužil a ani nevím, jak vlastně fungovala. To se objednalo někde na ústředně a oni pak ráno všem v pořadníku zavolali, že mají vstávat? No, to musely mít ty operátorky nervy ze železa. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Tak ja na sebe malokdy neco prasknu .. , ale ted mi to neda. 🙂 Pred revoluci jsem byla telefonistka na telefonni ustredne. 🙂 A budila jsem mozna nekoho z vas. 🙂 A u nekoho nam to dalo opravdu " praci ". Nekdo ( asi to byl Ary ) se probudil az po tretim pokusu… 🙂
Museli jsme se jako telefonistky porad vracet … ne , ze by jsme to jednou zkusili , pan se neprobudil a pak nam to melo byt jedno… 🙂
Frmol byl od 4.30 – 6.00. Byly jsme na nocni 2 a buzenich bylo na 5 i 50 !! 🙂
Ale vzpominam moc rada … , hlavne na to seznamovani. :-o A na to mam dnes tyhle stranky. 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Vzpomínám, třeba když mi došly v budíku baterie nebo se polámal, byla to bezva služba.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek