Avatar uživatele
kapka

Jaký máte doma budík? A jaký si mám koupit?

Budí vás mobil, mechanický budík, digitální budík? Nebo kohout? Nebo něco jiného? Třeba notebook, jako mě dnes ráno?
Po letech mě zradil mobil, tak jaký si mám koupit budík? Děkuji za tipy. 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? iceT, Kerberus, dědapetr, aloevera5 před 4746 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jikra

Již 20 let mě budí rádiobudíky a nic jiného bych ani nechtěl.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Salvaje

Dřív jsem používala digitální budík nastavený na rádio. V té době každé ráno hráli písničku „Kým pri mě spíš“. To se pak blbě vstávalo 😁

Teď už několik let používám pouze mobil.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elektrikář

Každá možnost má své.Mechanický budík můžete zapomenout natáhnou. Dogitální nejde při výpadu proudu, pokud nemá záložní baterie.Koupil bych si oba.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Kapko, skúste ten nepokaziteľný, vnútorný.
Nespoliehajte sa na techniku. Skúste si pred spaním povedať: budem spať 6 hodín, vstanem o 6 hodine. Toto je vaša posledná myšlienka pred spaním. A v stanovený čas sa zobudíte. Určite to po dlhom spoliehaní na techniku nepôjde presne, ale dá sa to nacvičiť. Ja iný budík ani nepoužívam.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
chudst

Ja pouzivam mobil uz skoro na vsechno :) Za normalnich okolnosti si narizuju jen mobil, kdyz je nahodou neco vyznamnejsiho, tak mam doma jeste stary budik na baterky, ktery pro jistotu naridim taky (dvakrat se mi stalo, ze mi mobil proste nezvonil, ale mel jsem tam budik nastaven). Ale kvuli tomu ho jeste nehodlam menit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Je možné si vybrat,ale v obchodě aby jste slyšela hlasitost signálu buzení. Budíky řízené radiovým signálem
Budíky s projekcí času
Budíky digitální síťové
Budíky ručičkové
Budíky s rádiem
Budíky mechanické
Mám doma víc budíků:digitál­ní,ručičkové,rá­diem řízené.

Zdroj: http://www.bu­diky.cz/Budiky/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aloevera5

Já se budím mobilem. Když je něco důležitého nastavím si i druhý firemní mobil.

Ještě se mi nestalo, aby mi mobil selhal.

Dřív jsme měli digitální, který byl ještě napájený baterkami. Když vypnuli proud, fungoval dál na baterky. Tento digitální budík asi po 15 letech vypověděl svojí službu. Tento digitální budík byl bezvadný v tom, že se mohl nařídit na pípání nebo rádio. Budili jsme se rádiem a vyhovovalo nám to.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Dyoooogre

Ahoj, doporučím rozhodně kouknout na nějaké srovnání. Pomůže ti třeba: https://www.a­recenze.cz/di­gitalni-budiky/

před 1670 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek