Pokročilý

Potřebuji poradit ohledně herního notebooku :) Nevyznám se moc v noteboocích a tak prosím o radu :)

Jak jste si mohli všimnout potřebuju poradit ohledně herního notebooku..
Ráda bych si koupila nový herní notebook ale nevyznám se v tom
jediné požadavky co mám aby mi to rozjelo Amnesii The sims 3 a jiné takové hry :)) Takže bych byla ráda kdyby mi někdo poradil jaký notebook si mám koupit :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

univerzální pravidlo:

koukni na HW požadavky nejnáročnější hry a zvol něco 2x výkonnějšího

Doporučil bych miimálně core i5 procesor a minimálně 4 GB RAM (pokud dnešní procesory od intelu s chipsetem Ivy Bridge už obsahují i grafickou kartu která na většinu her stačí),

Je potřeba koukat také zda video paměť grafiky není sdílená s RAM (že si grafická karta sežere paměť a pak se nedostává jiným programům co máš na pozadí, antiviry, ovládače na HW, IM managery (Skype, ICQ))

můžeš mi napsat na email, kde ti to můžu podrobněji vysvětlit michal.kolesa@seznam.cz

pro žádný e-shop nepracuji takže jsem nestranný

Další odpovědi:

Stříbrný

každá hra má určité požadavky na HW a SW a z toho ty musíš vycházet.je lepší si koupit ale výkonnější než je pro tu danou hru,pro případ že by jsi chtěla hrát jinou a těžší.Cenově se pohybují od 15 do cca 70tis.
viz Alza http://www.alza.cz/…

Ale musíš znát parametry těch tvých her.
tzn minimální výkon procesoru( MHZ),paměť,místo na disku,typ a výkon grafiky,zvukovou podporu,Direct X,podporované OS,popř rychlost přojení k netu,Sims nehraju takže ti moc neporadím.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.