Avatar uživatele
aruallaf

Jaká je potřeba grafická karta na The Sims 3?

Chci si koupit Notebook, ale na tom minulém mi nefungovali The Sims 3, kvůli grafické kartě. Jakou tedy potřebuji, aby fungovali?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? partep12345 před 3893 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

Hlavně jde o to, aby ta grafická karta měla NEsdílenou paměť – pokud grafická karta má sdílenou paměť, tak se zpravidla na hraní her či jinou náročnou činnost nehodí – nemá takový výkon, nepodporuje některé technologie atd.

Obecně – notebooky nejsou vhodbné na hraní her a prostě řada náročněšjích titulů tam stejně nepojede. Na hraní je prostě dobrý stolní počítač.

Více najdete přímo na oficiálních stránkách hry, je tam i seznam podporovaných grafických karet – http://cz.the­sims3.com/game/sys­temreq

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
partep12345

Grafickou kartu potřebuješ : DirectX 9.0c s alespoň 128 MB grafické podpory technologie Pixel shader 2.0. Podporované grafické karty : NVIDIA GeForce řada 6 nebo lepší a všechny grafické karty NVidia G,GT,GTS a GTX. Karty ATI Radeon řady 9500 nebo lepší a také všechny grafické karty ATI X,X1 a HD;Intel Graphics Media Accelerator (GMA): GMA řada 3 a 4.GeForce 6100 a 7100 nejsou podporovány.Řada karet NVIDIA GeForce FX nejsou podporovány pod systémem Vista. Dalo mi to práci snad ti to pomůže :D
Doplňuji:
Opisovala jsem to z Hry The Sims 3 (jen abysi věděla) … Já mám doma asi nějakou tu NVIDIu a ta mi funguje :D

Upravil/a: partep12345

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
MrCrowWiNN

Pokud možno, ber invidii. Zase pokud možno, záleží na procesoru. A jestli chceš hrát SiMS v dobré kvalitě, musí to být aspoň 3.3 GhZ Dual Core. A u grafik je zase rozdíl. Pokud budeš chtít hrát jenom sims, volil bych (http://www.al­za.cz/gigabyte-n650oc-1gi-d354007.htm) to je zlatá střední cesta.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek