Avatar uživatele
FikeCZ

Porucha mobilu

Čaute..jdu rovnou k věci.mam noki 5310 xpress music ..nabiječka je v pohodě ale konektor v mobilu sem urval..takova tyčinka a ona se prvni zohla a pak se urvala.tudiš nemam kontakt..napada vas jak by se to dalo jinak nabít? nechce se mi kupovat nobý mobil.Díky
Doplňuji:
:DDD ona ta nabiječka je kulata a ma duru a tim že se zasune do nokie kde je ta tičinka tak vznikne kontakt..jenže když tam ta tyčinka neni tak to prostě nejde! mne napadlo nabijet baterku samostatně mimo mobil…a nebo najit mobil s stejnym tipem baterie ten si nabit a baterky vyměnit..Nwm nic mne nenapada :D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4551 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Vyměnit konektor nebo nabít kladivem.
Doplňuji:
Reálné je nabíjet baterii v tom jiném mobilu.
Všechno ostatní je pro laika nebezpečné.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hykam

Zajděte někam do servisu a tam vám ten konektor za pár korun vymění. Měl jsem podobný problém, tento mobil jsem také vlastnil. Musel jsem ho dát pryč, protože dělám v zemědělství a vlhkost mu moc nesvědčila, z ničeho nic mi začínal při proše vhkosti hrát a nešel vypnout.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
RomanP

To je takzvaná daň za zbrklost, v servisu ti určitě pomůžou a finačně odlehčí. Mobil není něco k čemu se dá chovat lajdácky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

Vyměnit konektor (koncovku) na kabelu ( s dodržením polarity! ) jenomže ten je u každého mobilu jiný ale sehnat se dá. Pokud nemáš mikropáječku doporučuji odborný servis nebo nabíječku z bazaru.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek