Jiirka

Nevíte, co způsobuje problém s nabíjenim telefonu?

Zdravím, mám nový tak 2–3 týdny mobil Avus A34 a pred 5 dny mi při každém nabijeni nastal nasledujici problém, a to, že se nabil z 15 % na 100 % za necelých 10 minut, což je samozřejmě strašně rychle, no a po nabití se následně vybije tak do 1 hodiny úplně na nulu a až po tomto jde nabít normálně. Nevím, čím to může být.

Problém s nabíjenim telefonu

Nejlepší odpověď
Quimby

Nech ten telefon úplně vybít. Pak ho úplně nabij, ale nech ho při tom vypnutý. Pokud se to i přes to nesrovná, tak ho reklamuj.

Další odpovědi
JeRRyi88

Může být v prdeli baterie. Měl jsem stejný problém i když u jiného mobilu.

ptáč

Akumulátor li-ion je zničený. Reklamovat. Hned.

ReHu

Chyba může být jinde.
Než hledat co, kde a proč, šoupla bych ho na reklamaci.

Jiirka

Tohle uz jsem zdal.sel 2× a i tak to delalo dal.Je mozne ze by mohla byt chyba nekde jinde?

Quimby

V tom případě ho prostě reklamuj. Chyba je nejspíše ve vadné baterii, ale těžko říct.