FuFa

Proč mi nefunguje facebook v mobilu?

Uz to trvá asi tk 3–5 dni,ale kdykoliv se přihlásím na facebook v mobilu,tak mi nejde nic zobrazit..ukazuje mi to jen prázdnou stránku a napsáno „při načítání této stránky došlo k chybě“ prosim poraďte co mam dělat ?
Doplňuji:
Ne nic takového..od rodičů to blokle rozhodně nemam protoze oni s necim takovým ani neumí. Vyčerpané to rozhodně nemam. Dokonce jsem zanechala zprávu o poruše facebooku,ale odpovedeli jen,ze jim to je líto,ale že mi nepomohou.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Jde z toho mobilu vytáhnout log s číslem chyby ?

Neblokuje tvůj mobilní operátor Facebook ?

Nemáš vyčerpaný FUP ?

Nemáš v mobilu Facebook blokovaný od rodičů či nějakým Firewallem ?

Další odpovědi
Dados

Není možné, že třeba máš jen vypnutý,pomalý internet nebo wifi? Kdybych věděl co máš za telefon, snad lépe pomůžu :) .