Rocker

Jak aktivovat internet v mobilu?

Syn chce do mobilu internet od Vodafonu,ale nejdou mu přijímat SMS (porucha).Operátor mi řekl,že se internet aktivuje aktivační SMS.Jde to i bez ni?
Doplňuji:
Už jsem ho telefonicky aktivoval,poslali sms,ale ta nejde přijmout

Nejlepší odpověď
jendahun

Najděte si na netu Vodafon,samoob­sluhu,zaregis­trujte se zdarma,udejte telefonní číslo a ono Vám to samo ukáže,co máte za telefon a jak nastavit další služby včetně internetu.Pošlou Vám aktivační SMS a v telefonu jen odklepnete „přijmout“.Aspoň tak to funguje u paušálu.

Další odpovědi
anonym

ano jde to i bez chyré smsky (wap uz urcite nebrat, nechapu ze to jeste nabizi, je to zastaraly zpusob prenosu dat – velmi pomaly, fukčně omezený a drahý)

uvedte vsak jaky mate telefon jinak nelze poradit konkretni postup.

Tedy jen obecně, do nastaveni telefonu, tam si najdete datova pripojeni (internet, pakety, gprs/3g, neco z toho – byva to pojemnovano v ruznych telefonech ruzne) a nastavte prihlasovaci udaje a adresu brany ktere vam operator nadiktuje pro manualni nastaveni.

anonym

Zkus to přes WAP nebo ještě lépe požádej o pomoc operátora(znova). jsi zákazník měli by ti to umět aktivovat.

Vodafone

Dobrý den,
jsme rádi, že chcete synovi pořídit Internet v mobilu od Vodafonu. Pokud už máte službu aktivní, můžete mobilní telefon nastavit ručně. Postup pro nastavení velkého množství telefonů najdete na stránkách http://www.techfo­rum.cz/. Můžete se také stavit v některé naší prodejně nebo zavolat operátorovi na *077. Volat lze rovnou z jiného telefonu, abyste mohl postupovat podle operátorových pokynů a zadávat jednotlivé parametry.
Martina

Zdroj: www.vodafone.cz