Lgee

Poradíte zdravou instantní polévku?

Já si včera u větnamce kupoval polévku za 30 Kč, sice je mnohem lepší ale stejně furt to není ono, furt je tam palmový olej a umělá kuřecí příchut, je to lepší než deset éček ale furt to není ono kde sehnat nějakou polévku kde je třeba řepkový olej, nějaký extrakt z kuřete a aroma například? existuje nějaká taková klidně za 100,–kč?

Odpovědi
nyjono

Žampionová s petrželkou nebo Kuřecí na asijský způsob. 1 porce za 78 Kč.
Bez geneticky modifikovaných složek, lepku, umělých barviv, konzervantů a ochucovadel