Pokročilý

Čínská polévka

Je tzv. čínská polévka (např. z Billy (clever) 3,90,-) rakovinotvorná, když se neuvaří nebo neni a nebo i když se uvaří??? Myslím tu jak se ty nudle daj do misky zalijou se horkou vodou a dá se tam to koření a olej a necháme to přikrytý 3 min...tak tu myslim

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Přiznám se,že také občas zhřeším.Kupuji si ale ty "dražší" třeba s rýžovými nudlemi a olej si dávám svůj.Stojí úplný majlant-cca12kč,ale já mám ráda ostrá jídla,tak mi tyto polévky,když je chvat a není nálada něco si vařit-prostě nouzovka,určitě je tam spoustu glutamánu atd.ale úplný jed by to neměl být...:D

Další odpovědi:

Zlatý

Rakovinotvrorná zřejmě ne. Že by ale tyto polévky byly nějak zdravé, to snad ani nikoho z nás nenapadne.
Je to schválená potravina, takže by neměla být nebezpečná, ve větší míře bych se ji osobně raději vyvaroval

Zlatý

Jsou i chutnější tyhle čínské polévky,Mi-kim-chi nebo s podobným názvem,než tahle hnusoba za 4 koruny.
Je fakt,že kdysi kdosi doporučil nedávat do nich ten olej,co je k nim přibalený,ale pak tenhle polotovar nemá žádnou chuť.

Bronzový

Rakovinotvorná určitě není, sám je jím. komu chutnají ať je jí ale nejedl bych víc než jednu za 2 dny.tahle polévka je trochu nezdravá protože obsahujehodně chemikálií. Ale když to nebudeš přehánět tak ti neuškodí.

Stříbrný

Miliony glutamánů a konzervantů a ještě k tomu příšerný hygienický podmínky "šikmookých", děkuju nechci

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 841
Zlatý annas 757
Zlatý iceT 494
Zlatý marci1 480
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 414
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.