J.Mecir

Čínská polévka

Je tzv. čínská polévka (např. z Billy (clever) 3,90,–) rakovinotvorná, když se neuvaří nebo neni a nebo i když se uvaří??? Myslím tu jak se ty nudle daj do misky zalijou se horkou vodou a dá se tam to koření a olej a necháme to přikrytý 3 min…tak tu myslim

Nejlepší odpověď
anonym

Přiznám se,že také občas zhřeším.Kupuji si ale ty „dražší“ třeba s rýžovými nudlemi a olej si dávám svůj.Stojí úplný majlant-cca12kč,ale já mám ráda ostrá jídla,tak mi tyto polévky,když je chvat a není nálada něco si vařit-prostě nouzovka,určitě je tam spoustu glutamánu atd.ale úplný jed by to neměl být…:D

Další odpovědi
Drap

Rakovinotvrorná zřejmě ne. Že by ale tyto polévky byly nějak zdravé, to snad ani nikoho z nás nenapadne.
Je to schválená potravina, takže by neměla být nebezpečná, ve větší míře bych se ji osobně raději vyvaroval

iceT

Jsou i chutnější tyhle čínské polévky,Mi-kim-chi nebo s podobným názvem,než tahle hnusoba za 4 koruny.
Je fakt,že kdysi kdosi doporučil nedávat do nich ten olej,co je k nim přibalený,ale pak tenhle polotovar nemá žádnou chuť.

Tw!st

Rakovinotvorná určitě není, sám je jím. komu chutnají ať je jí ale nejedl bych víc než jednu za 2 dny.tahle polévka je trochu nezdravá protože obsahujehodně chemikálií. Ale když to nebudeš přehánět tak ti neuškodí.

pusinka50

Miliony glutamánů a konzervantů a ještě k tomu příšerný hygienický podmínky „šikmookých“, děkuju nechci