Kupujete někdo čínské instantní polévky?

Musí to být asi kalorická bomba,jak je vidět na přiloženém videu.
Tyto polévky mám na mysli:
https://www.go­ogle.cz/search?q=%C4%8D%­C3%ADnsk%C3%A9+in­stantn%C3%AD+pol­%C3%
Kupujete někdy tyhle šmakulády?
Díky za odpovědi.
Video:

A9vky&biw=105­1&bih=495&sou­rce=lnms&tbm=is­ch&sa=X&ei=I65qVa3mPOT­d7gbrvYCQDQ&ved=0CA­YQ_AUoAQ
http://www.mo­jevideo.sk/vi­deo/23f10/pre­co_nejest_vifon­ky.html
No nevidím na mi kim chi nic zdravého:http://nakup.i­tesco.cz/cs-CZ/ProductDeta­il/ProductDeta­il/2001019251610

Nejlepší odpověď
hanny 2

NE! Fuuuuuj!

Další odpovědi
iceT

Jo,kupuju,zmíněné Mi kim chi,ale dám si jen když se chci zahřát.Narazila jsem i na Ricey s tenoučkými rýžovými nebo skleněnými nudlemi.
Doplňuji:
no a myslíš,že ty od Vitany a jiných vyrobců jsou zdravější?To asi ne,ale Mi Kim Chi mají nudle,co se po pěti minutách nepromění v odporný bahno jak nasáknou vodou,to ty obyčejný polívky bohužel udělají,nehledě na to,chuťově jsou hnus.

Löwe

Mi kim chi není čínská xD

Vyrobeno s použitím japonské technologie.
Země původu – Vietnam.

Luxx

občas.. takové ty za 3,90 z Kaufu
jím to jednou za cca jeden až dva měsíce

rigormortis

Mi kim chi…luxusní
V kauflandu ty kalíšky…obzvláště ten modrý (chilli a krevety)…boží
A potom ještě vlastní domácí (nudle, kukuřice, olivy, hrášek, fazole, srirača, sójovka a další)…mega žůžo snídaně (mlask).
Doplňuji:
A zrovna jsem dosnídal jednu takovou.

Nevíteto?

Čínské polévky si nekupuju, vůbec mi nechutnají. Ale někdy si třeba koupím instantní kuřecí (nebo jinou příchuť) polévku, třeba od Vitany. Ale čínskou fakt ne. 🙂

NelieM

Ne, díky. ;)

lexx

samozřejmě ! instant čína z Lidlu (někdy Kauflandu), 4–5 druhů, můj celodenní příjem stravy, nevěříte ? jo, suchý rohlíček k tomu. ano, bude hůř…

Jan Kunčar

Velice výjimečně, ale na vaření v přírodě apod jsou praktické a rychlé. Rozhodně ne pro každodenní použití.

lota

Ano, kupuji.