Poradíte, proč se mi při stahování většího souboru z uložto stáhne jen např. polovina? Nijak to nevypínám

Stahovala jsem si věci z uložto, měly asi přes 1 GB, a psalo to, že se to stáhne za asi 2 hodiny, ale bylo to mnohem dřív. Ale ten soubor nebyl úplný a já to stahování nijak nepřerušovala, to samo :( Poradíte? Už mi to udělalo asi třikrát, jindy mi to nedělalo.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Mě se to občas stane taky,může být třeba problém s připojením,že se ti přeruší signál a soubor se nestáhne celý.

Další odpovědi:

Zlatý

taky se mi to občas stane, ale stahuju pak
dál, když to nejde, rychlost mám dobrou,
nebo ho na chvíli pozastavím a pak pustím,
někdy si musím vybrat film co má menší
kapacitu, aby se stáhl, zkus to, jestli je v
nabídce:)

Zlatý

Kdyz stahujes z ulozto.cz tak si nainstaluj toto...http://www.slunecnice.cz/… tento stahovach je velice dobry na vsechny ulozne servery ..je v cestine da se pouzit na uloztoa jemu podobne ..ale hlavne muzes kdykoliv stahovani zastavit nebo pozastavit ..a z5 spustit a taky je prehledny ..je i nova verze zde..http://jdownloader.org/… proc jen pulka jak pise ice T...staci chyba pripojeni ..
Doplňuji:
da se pouzit na youtube.com a jemu podobne..:D

Zlatý

Jsou dvě možnosti, buď málo místa na disku a nebo přerušení spojení. Může být chyba u tebe, klidně jen několikavteřínový zakolísání signálu a youtube a stahovač to automaticky zabalí. To samý když je chyba na druhý straně.

Viděl jsem na internetu návody na to jak takový soubor nastavit, protože pokud si stahovala video 4 hodiny a na 95% se to kouslo, tak by bylo lepší to napojit než stahovat to celý znova, ale nikdy jsem to nezkoušel. Stejně tak to co píše badisko, ale moc se mi nezdá, že by to i z youtube fungovalo přes klasickej downloadmanager, protože tam musíš při každým stahování zadávat novej kód, takže pokud bys soubor v download manageru vypla a pak ho zkusila napojit, mělo by ti to hodit chybu, ale nevim, vyzkoušej a uvidíš sama.
Doplňuji:
a když říkám youtube tak myslím uložto :))

Přetížení serveru. Může se stát, že stahuješ populární věc, nebo novinku, a nebo stahuje novinku právě v loženou, takže ze serveru začne stahovat 10 tisíc lidí naráz... přetíží se to a kvůli ochraně dat to spadne. nic zvláštního v tom nehledej. a nebo dočasná ztráta paketů což restartuje síť. tudíž přerušené stahování.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.