Usoman

Jak nastavím, aby se mi programy stahovaly na HDD?

Mám hybrida a vše se mi stahuje na SSD, které má malou kapacitu a používám na něm to nejnutnější. Stažený soubory jsem si musel udělat na HDD, avšak je tu další problém. Všechny programy, které se mi stáhnou, se mi ukládají na SSD, aniž by se mi zobrazila tabulka, zda to chci na disk C nebo disk D.

Kde to nastavím, aby se mi všechno co stáhnu, dávalo na disk D (HDD) ?

Odpovědi
huxa

V daném programu, v kterém stahuješ 🙂
V prohlížečích si můžeš i nastavit, jestli chceš pokaždé určit cestu stažení.

Arne1

Adresář Stažené soubory skutečně můžeš přesunout (klepneš na něj pravým myšítkem, vybereš Vlastnosti a změníš). Jestli myslíš tím „stahují programy“ že se programy někam instalují, tak u většiny programů s cílem moc neuděláš. Jen některé dávají na výběr kam – většinou jde o programy které jsou „přenositelné“ – třebas na flešku.