jakube33

Pomoc!!!Mám v počítači…2

Tak pokud máte zkušenosti s NOD32 tak pls napište. Před chvilkou jsem telefonoval s jedním chlápkem co spravuje PC,že když mi to NOD ohlásí tak to rovnou smaže. Víte někdo o tom něco? Ještě říkal at´se kouknu do událostí že by to tam bylo napsané,ale já to nemůžu najít. Děkuji za odpovědi.
Doplňuji:
Takže pokud to zakáže tak v Pc nic nemám. Díky

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

NOD zakáže přístup k tomu souboru, sám nic nemaže.

GangstaHelper

Je ale možné, že jsou infikované jiné soubory – proveďte hloubkovou analýzu.

rynek878

bohužel,vůbec nevím,co v PC máte????????