jakube33

Pomoc!!!Mám v počítači…

Mám podezdření na to,že v PC mam Keylogger. Jaký anti… mám stáhnout? Děkuji za odpovědi pokud máte nějaké zkušenosti s tím napište je sem pls.
Doplňuji:
Jenže já mám mnohem lepší antiviri a stejně to furt nic nenašlo. Pouze mi to oznámil,že NOD32 našel Trojana/keylogger a mě zamrazilo. A s tímhle nemám dobré zkušenosti. Tohle se mi vždycky ukáže a nejde to smazat. Ted´ jsem udělal léčení a diagnostiku a nenašel nic ani jiný antiviry nic nenašli,ale proč by to hlásil,když žádný vir nemám.

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak to ten Keylogger asi jenom útočil,když tam nic nemáš,tak tam nic není. Podotýkám,že tomu moc nerozumím,tak ber moji odpověď pouze jako dedukci…

Další odpovědi
anonym

používám free avast… a nemám problémy s virama

http://www.avas­t.com/cs-cz/free-antivirus-download
Doplňuji:
pak vložte svůj log na: http://viry.cz/fo­rum/
„Řešení problémů, logy“

veškeré info tam.. včetně toho co to log je, jak ho vytvořit apod…

anonym

pokud antivir najde keylogger/tro­jan/cokoliv vaznejsiho cim si je naprosto jisty (tj. nevydedukoval to pouze heuristickou analizou) musi samzorejme nabidnout ihned i moznost jej vymazat (obvykle to take byva moznost implicitni – takze staci enter a je pryc), je mozne ze si jej uz vymazal a proto tam nyní ani nod ani jiny antivir uz nic nenajde …

obecne vsak postupuji tak ze v okamziku kdy je pc infiltrovan nelze mu verit at uz tam antivir udelal cokoliv … okamzite obnovuji kompletni zalohu pocitace z binarnich obrazu disku – Acronis

(lze take doporucit casove narocnejsi avsak v tomto pripade urcite ne zbytecny format/reinstall)