leporela22

proč se mi seká počítač?…

Dobrý den před 4 dny jsem si stáhl film a v polovině se mi seknul celý pc musel sem ho restartovat a druhý den když jsem to chtěl dokoukat a opět se seknul celý pc a tet se mi seká nějak často nejde odseknout jen restart nevíte ako to spravit?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

asi je tam nějaká divná komprimace, že si s tím video dekoder codec neporadí a zasekne celý PC, protože je to v tom kodeku ze strany programátprů špatně ošetřeno.

Zkuste si stáhnout novější verzi kodeku.

Jaký kodek je potřeba zjistíte programem mediainfo (http://www.me­diainfo.org), když do něj načtete soubor s filmem.

Klidně mi napiš na mail michal.kolesa@seznam.cz, můžeme si p tom popovídat.

Další odpovědi
anonym

Měla jsem před dvěma týdny stejný problém. Potom mi z VOYA odpověděli, abych zkusila změnit prohlížeč třeba na Google chrome nebo Firefox. Funguje to podstatně lépe.

franku

Možná jiný přehrávač,třeba KM player.S tím mám dobrou zkušenost.PC nejlépe vrátit pomocí obnovení systému do data před přehráváním filmu.

lenka.seda

Možná je nějaký vir v tom filmu. Zkus ho smazat a stáhnout někde jinde nebo znovu. A jestli to bylo i předtím, zkus kontaktovat nějakého profesionála, ale to ti asi moc nepomůže… No ale zkus to s tím filmem.

emba5

Dobrou skusenost mam s prehravacem media player classic.Ten vetsinou prehraje bez zasekavani filmy,ktere se jinak sekaji.

Zdroj: mpc-hc.sourceforge.net/