Pokročilý

proč se mi seká počítač?....

Dobrý den před 4 dny jsem si stáhl film a v polovině se mi seknul celý pc musel sem ho restartovat a druhý den když jsem to chtěl dokoukat a opět se seknul celý pc a tet se mi seká nějak často nejde odseknout jen restart nevíte ako to spravit?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

asi je tam nějaká divná komprimace, že si s tím video dekoder codec neporadí a zasekne celý PC, protože je to v tom kodeku ze strany programátprů špatně ošetřeno.

Zkuste si stáhnout novější verzi kodeku.

Jaký kodek je potřeba zjistíte programem mediainfo (http://www.mediainfo.org), když do něj načtete soubor s filmem.

Klidně mi napiš na mail michal.kolesa@seznam.cz, můžeme si p tom popovídat.

Další odpovědi:

Měla jsem před dvěma týdny stejný problém. Potom mi z VOYA odpověděli, abych zkusila změnit prohlížeč třeba na Google chrome nebo Firefox. Funguje to podstatně lépe.

Bronzový

Možná jiný přehrávač,třeba KM player.S tím mám dobrou zkušenost.PC nejlépe vrátit pomocí obnovení systému do data před přehráváním filmu.

Pokročilý

Možná je nějaký vir v tom filmu. Zkus ho smazat a stáhnout někde jinde nebo znovu. A jestli to bylo i předtím, zkus kontaktovat nějakého profesionála, ale to ti asi moc nepomůže... No ale zkus to s tím filmem.

Pokročilý

Dobrou skusenost mam s prehravacem media player classic.Ten vetsinou prehraje bez zasekavani filmy,ktere se jinak sekaji.

Zdroj: mpc-hc.sourceforge.net/

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.