marci1

Pomáhá vám v současné situaci humor?

I když situace není tak humorná?
Jdu jen do schránky vyzvednout poštu a vidím souseda, který venčí na vodítku psa. Venku fučí silný vítr. Ptám se: „Neodfoukne vám toho pejska ten vítr?“ a odpověď souseda: „Tak budu pouštět draka!“ 🙂

Nejlepší odpověď
Kepler

Viděl jsem děduly jak sedí na lavičce, nahýbají si z flašky slivovice a povídají: kašlu na roušky, kašlu na virus!

Další odpovědi
iceT

Určitě je lepší se nestresovat, i když je situace vážná, stres není dobrý.

zjentek

Komu by bylo do smíchu, když kdejakej nezodpovědnej smrad tady roznáší!>>> https://www.y­outube.com/wat­ch?v=fPquW6gJc9c

Drap

Humor pomáhá vždy.

dudu

Při sledování zpravodajství ČT24 a také čtení některých zdejších otázek či odpovědí fakt často nevím jestli se trpce smát nebo hořce plakat!

Edison

A co zbejvá… Šít neumim, jeden respik tu mám… tak se směju. Když jsem jel ráno na krátko do práce, tak mi bylo smutno, když jsem viděl, jak se k tomu lidi v Pze stavěj… Tak se bavím jinak. Tuhle mě třeba rozesmál Makrolon…

Ametyst

Samozřejmě že ano. Jsem šťastně doma v karanténě , protože těsně za mnou uzavřeli hranice. 🙂 Objevují se skvělé vtipy: Potřásání rukou je dnes nehygienické, tak se zase lidi budou zdravit zdviženou pravicí. 🙂

EKSOT123

Potkal jsem ráno ve městě starou paní, dusila se v záchvatu kašle. (Jde o oblast, kde zatím není nic hlášeno). Tak jsem se začal usmívat a paní na mě kouká a smála se taky… Horší to bude za pár týdnů.

Pepa25

Nejlepší je ten nekorektní, např.

https://www.fa­cebook.com/ji­riovcacekunof­ficial/photos/a­.485331804938223/1571878­926283500/?ty­pe=3&theater

nebo https://www.fa­cebook.com/pa­ralelnilisty/pho­tos/a.19240278945­38455/2566620480279190/?­type=3&theater

zjentek

Dudu ale to ty opakuješ furt, si najeď na vlastní profil ať víš, že nekecám. Slovíčka hořce, drpce, hořký, trpký, už tě tady prakticky charakterizují. To máš z toho, jak čučíš do čt24. Tam též totéž – jedna pitchovina fůrt jak kolovrátek! Jojo, kdo s čím zachází… čus(;

dudu

Asi máš pravdu, děkuji dám si pozor. Ovšem v souvislosti s tebou na mě padá jen frustrace a pocity marnosti a ptám se kde se vzalo to zakomplexované a zapšklé čudo?

zjentek

bez ohledu na covida, i z toho se dudu vylížeš.

zjentek

Nevím, jestli ti to utíká, ale… seš si vědomej, O ČEM je tohle vlákno marci, ano? Nemusí ti humor nutně pomáhat, i tací mezi námi (NĚKDE MIMO TOHLE VLÁKNO) žijí. (;