Avatar uživatele
marci1

Pomáhá vám v současné situaci humor?

I když situace není tak humorná?
Jdu jen do schránky vyzvednout poštu a vidím souseda, který venčí na vodítku psa. Venku fučí silný vítr. Ptám se: „Neodfoukne vám toho pejska ten vítr?“ a odpověď souseda: „Tak budu pouštět draka!“ 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? dudu, Kepler, df před 1503 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Odpoveď byla označena jako užitečná

Viděl jsem děduly jak sedí na lavičce, nahýbají si z flašky slivovice a povídají: kašlu na roušky, kašlu na virus!

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?marci1 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Určitě je lepší se nestresovat, i když je situace vážná, stres není dobrý.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Komu by bylo do smíchu, když kdejakej nezodpovědnej smrad tady roznáší!>>> https://www.y­outube.com/wat­ch?v=fPquW6gJc9c

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Humor pomáhá vždy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Při sledování zpravodajství ČT24 a také čtení některých zdejších otázek či odpovědí fakt často nevím jestli se trpce smát nebo hořce plakat!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

A co zbejvá… Šít neumim, jeden respik tu mám… tak se směju. Když jsem jel ráno na krátko do práce, tak mi bylo smutno, když jsem viděl, jak se k tomu lidi v Pze stavěj… Tak se bavím jinak. Tuhle mě třeba rozesmál Makrolon…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Samozřejmě že ano. Jsem šťastně doma v karanténě , protože těsně za mnou uzavřeli hranice. 🙂 Objevují se skvělé vtipy: Potřásání rukou je dnes nehygienické, tak se zase lidi budou zdravit zdviženou pravicí. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
EKSOT123

Potkal jsem ráno ve městě starou paní, dusila se v záchvatu kašle. (Jde o oblast, kde zatím není nic hlášeno). Tak jsem se začal usmívat a paní na mě kouká a smála se taky… Horší to bude za pár týdnů.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pepa25

Nejlepší je ten nekorektní, např.

https://www.fa­cebook.com/ji­riovcacekunof­ficial/photos/a­.485331804938223/1571878­926283500/?ty­pe=3&theater

nebo https://www.fa­cebook.com/pa­ralelnilisty/pho­tos/a.19240278945­38455/2566620480279190/?­type=3&theater

před 1503 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Dudu ale to ty opakuješ furt, si najeď na vlastní profil ať víš, že nekecám. Slovíčka hořce, drpce, hořký, trpký, už tě tady prakticky charakterizují. To máš z toho, jak čučíš do čt24. Tam též totéž – jedna pitchovina fůrt jak kolovrátek! Jojo, kdo s čím zachází… čus(;

před 1503 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dudu

Asi máš pravdu, děkuji dám si pozor. Ovšem v souvislosti s tebou na mě padá jen frustrace a pocity marnosti a ptám se kde se vzalo to zakomplexované a zapšklé čudo?

před 1503 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

bez ohledu na covida, i z toho se dudu vylížeš.

před 1503 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Nevím, jestli ti to utíká, ale… seš si vědomej, O ČEM je tohle vlákno marci, ano? Nemusí ti humor nutně pomáhat, i tací mezi námi (NĚKDE MIMO TOHLE VLÁKNO) žijí. (;

před 1503 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek