Danina65

Pokud mám v současné době stav bodů 666, mám něco očekávat? 🙂

Tak milí, neznámí, teď už bývalí kamarádi…Takhle jsem to nemyslela, pro mě jsou body nezajímavá věc, nicméně mystika mě zajímá, tak jsem napjatě čekala u monitoru, co kdyby náhodou…Zodpovědně mohu říct, NIC ☹

Odpovědi
JájsemRaibek

Jo, stane se s tebe dábel :D

PS: Už nemáš.

Drap

Ano, pokud budeš zdárně pokračovat, bude ti počet bodů růst. Už máš 667
http://www.od­povedi.cz/napo­veda/bodovani

zjentek

Když jednou velmi dávno, před dlouhými lety, sedmero rorami a sedmero řekami, jsem byl v podobný situaci, jako si teď prožíváš ty, trošinku jsem se tehdy bál, ale jen čas ukázal, že strach je jen zbytečnou přítěží.
Pokud v současné době máš stav bodů 666, můžeš očekávat, že MNE do letošních vánoc určitě nedohoníš! ;)