Vy si tady hezky přejete, můžu se připojit?Vím, že je to pouze virtualita.Moje otázka k vám:

Jak nemám podlehnout smutku ve čase vánočním a psychicky se nezhroutit ze samoty a beznaděje do budoucnosti?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já vím, lehce se se to radí. Pokuste se najít nějakého kamaráda,kamarádku kteří jsou ve stejné situaci. Jenom dobře vybírejte !
Přeji ať se to podaří a mnoho zdraví !!

Další odpovědi:

Zlatý

Zkus vystoupit ze "stínu",a připoj se třeba k nám.přestaneš být,alespoň zčásti, sám/a.Hlavně se nedej.Přeji krásné svátky vánoční.

Zlatý

Vítej mezi námi"anonyme"! Samota je zlá,ale já nemůžu posoudit,proto že jsem obklopen lidmi.Každý je strůjcem svého osudu a jaký je Tvůj osud,to opravdu nevím.A tak Ti s této stránky přeji mnoho sil,abys našel někoho,se kterým bys strávil spoustu času!

Zlatý

Tak o je velmi obtížné. Musí se to nějak překonat..........jít na procházku, otevřít si pěknou kížku......zajet se někam podívat.atd.
Čas kolem vánoc je vždy obdobím kdy bilancujeme a přemýšlíme o sobě a podobně. Asi ti to moc nepomůže, ale věř že v podobném rozladění nejsi sám, a musíme to nějak překonat.

Pokročilý

Já bych také volila pěknou knížku, spíš historickou, ne o současnosti, anebo na ten styl i film u kterého se zasmějete a pobavíte...

Ale vždyť vy chcete být sám/sama, když jste anonym. To se za sebe stydíte? Prožijte to v klidu, není potřeba nic dělat. Kdo jste? Třeba vám pomohu?

Zdroj: http://theta.webnode.cz/

Stříbrný

Vánoční svátky jsou symbolem pohody a klidu.Ne pro každého,zvlášť když ztratí životní oporu a musí se s tímto faktem vyrovnat.Pomáhá procházka do přírody,prostřu pro dva,spojím se alespoň na chvíli se sourozenci,kteří jsou daleko.Hlavně půjdu na půlnoční,kde je spousta lidí,smířlivá a pokorná atmosféra.Přeji pohodu a aby to příští rok bylo lepší.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4390
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.