Vy si tady hezky přejete, můžu se připojit?Vím, že je to pouze virtualita.Moje otázka k vám:

Jak nemám podlehnout smutku ve čase vánočním a psychicky se nezhroutit ze samoty a beznaděje do budoucnosti?

Nejlepší odpověď
mosoj

Já vím, lehce se se to radí. Pokuste se najít nějakého kamaráda,kamarádku kteří jsou ve stejné situaci. Jenom dobře vybírejte !
Přeji ať se to podaří a mnoho zdraví !!

Další odpovědi
tom004

Zkus vystoupit ze „stínu“,a připoj se třeba k nám.přestaneš být,alespoň zčásti, sám/a.Hlavně se nedej.Přeji krásné svátky vánoční.

anonym

Vítej mezi námi"anonyme"! Samota je zlá,ale já nemůžu posoudit,proto že jsem obklopen lidmi.Každý je strůjcem svého osudu a jaký je Tvůj osud,to opravdu nevím.A tak Ti s této stránky přeji mnoho sil,abys našel někoho,se kterým bys strávil spoustu času!

Drap

Tak o je velmi obtížné. Musí se to nějak překonat.....­.....jít na procházku, otevřít si pěknou kížku......zajet se někam podívat.atd.
Čas kolem vánoc je vždy obdobím kdy bilancujeme a přemýšlíme o sobě a podobně. Asi ti to moc nepomůže, ale věř že v podobném rozladění nejsi sám, a musíme to nějak překonat.

Rufus

Já bych také volila pěknou knížku, spíš historickou, ne o současnosti, anebo na ten styl i film u kterého se zasmějete a pobavíte…

anonym

Ale vždyť vy chcete být sám/sama, když jste anonym. To se za sebe stydíte? Prožijte to v klidu, není potřeba nic dělat. Kdo jste? Třeba vám pomohu?

Zdroj: http://theta.web­node.cz/

johana 56

Vánoční svátky jsou symbolem pohody a klidu.Ne pro každého,zvlášť když ztratí životní oporu a musí se s tímto faktem vyrovnat.Pomáhá procházka do přírody,prostřu pro dva,spojím se alespoň na chvíli se sourozenci,kteří jsou daleko.Hlavně půjdu na půlnoční,kde je spousta lidí,smířlivá a pokorná atmosféra.Přeji pohodu a aby to příští rok bylo lepší.