Avatar uživatele
anonym

Vy si tady hezky přejete, můžu se připojit?Vím, že je to pouze virtualita.Moje otázka k vám:

Jak nemám podlehnout smutku ve čase vánočním a psychicky se nezhroutit ze samoty a beznaděje do budoucnosti?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? anonym, anonym, aramah, iceT, johana 56, fcoop před 4478 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Já vím, lehce se se to radí. Pokuste se najít nějakého kamaráda,kamarádku kteří jsou ve stejné situaci. Jenom dobře vybírejte !
Přeji ať se to podaří a mnoho zdraví !!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Zkus vystoupit ze „stínu“,a připoj se třeba k nám.přestaneš být,alespoň zčásti, sám/a.Hlavně se nedej.Přeji krásné svátky vánoční.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Vítej mezi námi"anonyme"! Samota je zlá,ale já nemůžu posoudit,proto že jsem obklopen lidmi.Každý je strůjcem svého osudu a jaký je Tvůj osud,to opravdu nevím.A tak Ti s této stránky přeji mnoho sil,abys našel někoho,se kterým bys strávil spoustu času!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Tak o je velmi obtížné. Musí se to nějak překonat.....­.....jít na procházku, otevřít si pěknou kížku......zajet se někam podívat.atd.
Čas kolem vánoc je vždy obdobím kdy bilancujeme a přemýšlíme o sobě a podobně. Asi ti to moc nepomůže, ale věř že v podobném rozladění nejsi sám, a musíme to nějak překonat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rufus

Já bych také volila pěknou knížku, spíš historickou, ne o současnosti, anebo na ten styl i film u kterého se zasmějete a pobavíte…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ale vždyť vy chcete být sám/sama, když jste anonym. To se za sebe stydíte? Prožijte to v klidu, není potřeba nic dělat. Kdo jste? Třeba vám pomohu?

Zdroj: http://theta.web­node.cz/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
johana 56

Vánoční svátky jsou symbolem pohody a klidu.Ne pro každého,zvlášť když ztratí životní oporu a musí se s tímto faktem vyrovnat.Pomáhá procházka do přírody,prostřu pro dva,spojím se alespoň na chvíli se sourozenci,kteří jsou daleko.Hlavně půjdu na půlnoční,kde je spousta lidí,smířlivá a pokorná atmosféra.Přeji pohodu a aby to příští rok bylo lepší.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek