dust8

Pokud máte nějakou zkušenost s 3D tiskárnou či 3D tiskem, tak jakou?

Odpovědi
GM

Mám perfektní novou částečnou zubní náhradu vytištěnou ve 3D tiskárně.

Dominno

mně se osvědčila tato Felixka, není drahá a tisk je kvalitní https://www.nc­.cz/3d-tiskarna-felix-one-stavebnice-single-extruder_d358544­.html

Jakub Tlapal

Já teprve začínám mít zkušenost. Koupili jsme si 3D tiskárnu na jaře, ale přes léto jsem na ni neměl moc čas, tak bych to chtěl zkoušet teď přes zimu. Jsem zvědavý, jak mi to půjde, protože to málo, co jsem se naučil, tak už jsem zase zapomněl 😁 . Musím si koupit nový 3D lac a dám se do tisknutí. Takže na jaře už nějakou zkušenost snad budu moct přidat.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.