Avatar uživatele
hapiky

Pokládáte si někdy otázku, co bude (budu), až nebudu?

http://svobod­nenoviny.eu/ne­mecti-vedci-prokazali-existenci-zivota-po-smrti/

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? marci1, Kepler, aliendrone, DoTazatel před 1646 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Co budu, až nebudu? Prostě nebudu. A co bude se světem by mi vlastně mělo být jedno. Ale není, mám trochu obavy do jakého světa vyrůstají vnoučata.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
DoTazatel

Myslím, že si každý někdy položí takovou otázku. Smrt a posmrtný život je celkem běžné téma k přemýšlení u většiny lidí a vlastně už od vývoje myšlení u člověka.
Taky se rozhodují v co budou věřit, jestli v něco budou věřit atd. Každé náboženství má své teorii o posmrtném životě. I ti, co nevěří v posmrtný život k tomuto názoru došli tak, že o něm nejprve přemýšleli. A určitě přemýšleli, co bude po jejich smrti – když neexistuje posmrtný život pro duši, tak ppřemýšleli, co se bude dít s jejím tělem až zemřou nebo přemýšleli o tom jaké to je prostě zemřít a pak přestat existovat (= jen se proměnit v prach).

Já často přemýšlím o budoucnosti (nejen o té posmrtné).

Upravil/a: DoTazatel

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Ne. Nikdo neví, co přesně nastane. Pro všechny je to prozatím tajemstvím a překvapením. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

To je přesně to, co nás naštěstí nemusí zajímat. Brát si na bedra ještě další břemeno? NE.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Tak pochopitleně jsem si tuto otázku již položil, dospěl jsem k ambivalentním výsledkům, pročež to odsunul do kategorie „vyřeším, až bude čas“. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dasman

Jisté je jen jedno, že totiž nic není jisté.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek