Stačil by limit dvou otázek na den?

Uživatel by se měl ptát na konkrétní, reálné otázky a ne si otázky vymýšlet jen tak. Pak to tu, nám všem známí, zaplavují odpadem a nakonec ještě vymýšlejí, jak to tu znečistit ještě více.

Nejlepší odpověď
Kepler

Ano, je to přesně tak. Kdejaký ignorant tady vymýšlí otázky, na které se nedá jednoznačně odpovědět. Někdy ani neumí otázku položit tak, aby člověk nebyl zmatený. Někdo naopak bazíruje na křišťálové češtině a je to celkem zbytečné. Takže můj názor je: pokládat otázky smysluplné a ne blbiny.

Další odpovědi
Rokio

Velmi hloupá otázka. Jak se máme my trollové vyřádit? Navíc takhle zmizí šašci tohoto webu a zbudou zde jenom nudní patroni, kteří se snaží jenom o co nejkvalitnější otázky a dávají najevo tak svoji povýšenost.

Takhle by navíc nemohla ani zvítězit kvantita nad kvalitou. Pokud seženeš dostatek měděných mincí, můžou mít stejnou hodnotu, ale i vyšší než mají zlaté mince. To platí i na tomhle webu.

Hlavně tento přihlouplý nápad nepiš administrátorům.

pucipuci

Za mě tak 3 otázky na den a max. 5 odpovědí. Pak by si každý rozmyslel, je-li mu v danou chvíli milejší odpovídat smysluplně nebo rýpat. Podotýkám, že i já mám někdy rýpavou náladu, ale snažím se mírnit. Protože nebýt i některých stupidních dotazů, tak by tu nebo nic a někdy je tu i to nic. A pak to v práci pomalu utíká.

xxx3

stačil, v každém případě – je možné, že by to tady ale na nějakou dobu umřelo (ale třeba i navždy), protože mám dojem, že kdo poslední dobou něco doopravdy hledal a přitom zabloudil sem, tak mohl spíš nabýt dojmu, že pokládat zde otázku je zbytečné (seriózní otázka se utopí v moři blábolů).

dubraro

Stačil. Zlepšil by se poměr zajímavých otázek k samoúčelným a bezvýznamným.

Dismas

Troufám si říct, že by to tu pak dopadlo jak s ukrajinskými Odpovědmi.

anonym

To, že se někdy někdo zeptá na 25 otázek ještě snad není problém. S bronzech bych mohl poslat až 50 otázek, ale mám to zatím nějak zaseklé jako spam. To, že se jeden den zeptám na tak moc otázek ještě neznamená, že to tak budu dělat každý den. Přes týden budu v práci a tak tu bude zase celkem klídek. Kdo využije limit 100 otázek ze stříbrných uživatelů? No asi nikdo pochybuji o tom, ale ta možnost tu je.

xxx3

Rokio: Jak se mají trolové vyřádit? Běhat, posilovat, vařit, učit se, hrát dostihy a sázky, dívat se na film, číst knihu etc. etc. Já žádné „šašky“ na podobném webu nehledám. Nezapomeň, Rokio, že většina uživatelů zde patrně nebudou nějací puberťáci, kteří si neustále potřebují potvrzovat svou existenci tím, že na sebe stahují pozornost. Nevím, jak to mají ostatní, ale osobně otázky od určitých uživatelů většinou ani nečtu, natož abych odpovídal. Mrzí mě, že zde někdy zajímavé otázky prostě zapadnou v moři nesmyslů.