Zlatý

Proč nepříčetnost u soudu vraha "omlouví" a nemusí do vězení, někdy ani na léčení a mě diagnózy na fóru neomlouvají ?

Není to trochu nelogické ?

Analytické myšlení mám.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Michale, brzdi. Už toho je dost.

Další odpovědi:

Zlatý

Počkajte, až vám priznajú nesvojprávnosť. Pokiaľ ste svojprávny tak ste aj plne zodpovedný.
Výnimka bude, ak pri vašom topení sa, v panike utopíte aj záchrancu. Radšej sa vyhnite hlbokej vode, plaveckým otázkam a naučte sa plávať. :)

Protože tohle je doména která je vlastněna a spravována soukromou osobou. Ta si s ní může dělat v rámci zákonů cokoliv. Punkt.

Zlatý

Nelogické to neni. Až se ocitneš u soudu, tak taky se bude jistě tvoje diagnoza probírat.

Tohle už mi příjde trochu přehnané, děláš tady z komára velblouda. Buď rád, že vůbec můžeš pokládat otázky a že ti admin nezakáže i tohle.

Zlatý

Neřeš neřešitelné, n3ro ti to vysvětlil tak klid, nebo na to dojedeš i tady hm?

:-)))

tohle fórum není soud a provozuje soukromá firma a pokud se nevejdeš do podmínek tohoto portálu , tak se nediv smazání. Vymlouvat se na nemoc zkus až u soudu, který to veme v potaz

Bronzový

Ven ho určitě nepustěj, tohohle zavřeli do blázince, ven už asi nevyleze. Chtěl bys snad, abys byl omluvenej, nedostal ban, ale místo toho šel znova do cvokhausu?

Bronzový

protoze neni na zadnem foru :-) delam si srandu,samozrejme.

A proč nesedíš Ty, internetový hrdino? Vzpomínáš, jak jsi rozsekal obývák a vyrazil se zbraní boxer na úřad práce zmlátit tu nevinnou paní? Proč nesedíš? Ha?

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.