Zlatý

Lze takovouto otázku (zde) vůbec položit?

Tento text jsem poslal Adminovi/ce/ům a Odikovi, který, domnívám se, má s fungováním tohoto webu co do činění...
A nyní ´na sklo´...
;-)

Dobrý den,
mám problém...
;-)
Nelíbí se mi, že na webu Odpovědi je omezen počet ´udělených´ bodů na (na osobu a den)...
Nejde vůbec o to, že někdo (ne)dostane dostatečný počet bodíků...
Podstatou problému je, že JÁ nemohu aktivněji odpovídajícím (tázajícím se) na jejich případně kvalitní (nebo vtipnou) odpověď (či otázku) zareagovat tak, že s jejich odpovědí (otázkou) souhlasím
A že jejich odpověď (otázku) vůbec někdo četl!!!
___
Podle mne je omezení počtu ´palců´ hrubou chybou, která znemožňuje zpětnou vazbu.
A - domnívám se, že že ´rádcům´ (tazatelům o to více) jde hlavně o to, aby si jejich odpovědi (otázky) někdo přečetl a:
- poradil
- souhlasil
- nesouhlasil
- polemizoval
___
Var. B - jde o to, aby byly obodovány ty nejskvělejší ze skvělých odpovědí???
Nesmysl - nebudu zpětně procházet desítky či stovky odpovědí, hodnotit a zkoumat, abych ty nejlepší ´opalcoval´...
Koneckonců - nemám ani znalosti ze všech oborů, abych si mohl dovolit kvalifikované odpovědi hodnotit...!
___
Já se tu ´bavím´(ať se to komu líbí nebo ne) - a budu tady, dokud se bavit budu - pak už ne...
___
A - mám-li být úpřímný, uvažuju, že s tímto webem přestanu komunikovat...
___
Přeju příjemný den,
gecco

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Zlatý

Ano, takovou otázku tady lze dočasně položit. Za jak dlouho bude odstraněna netuším. V podobném duchu jsem se i já ptala, vydrželo to tu asi 8 hodin.

S obsahem dotazu se plně ztotožňuji.

"Jediná hloupá otázka je ta nevyřčená."
[neznámý autor] Tým Odpovědi.cz.

Další odpovědi:

Pokročilý

Amen

Zlatý

Určitě lze. Jsou to přece "Odpovědi" na všechny otázky. Druhou věcí je, že zřejmě takto opravená pravidla nikdo nebude vracet do původního stavu.

Diskuze k otázce

Bronzový

chachar1922

Do bojeee !!! :D

Stříbrný

Agneta

Já bych z tohoto důvodu navrhla u každé otázky a odpovědi navíc ještě počítadlo návštěvnosti - prostě jenom kolik lidí na ni kliklo (jí četlo), dále neomezené bodování příspěvků v diskuzi - a to "pozitivní" a vedle "negativní" body pro nesouhlas, třeba jen na měsíc na zkoušku - jestli by se to prosadilo, a tyto body by se buď mohly , nebo nemusely započítávat, podle toho, co by se osvědčilo. A přitom by se mohlo zůstat u těch dnešních 2 bodů na hlavní stránce.

Stříbrný

Dochy

"Daný uživatel již dnes obdržel maximální počet hodnocení."

Zlatý

ReHu

Jasněěěě. :-)
Někdo odpoví naprosto správně a k věci na 8 ( i více) dotazů a já když mohu dát bodů jen malilinko, mám před půlnocí zpětně vybírat, kterou odpověď bodovat?
Nebo mám založit více profilů a z každého bodovat potřebné?

Zlatý

gecco

Lamalam - já to poslal VP Odikovi (předpokládám, že zareaguje, není to hloupej člověk) a i Adminům - snad si mne nedovolí ´utnout´...
;-)
Když rozruch, tak rozruch..
;-)))

Zlatý

gecco

Příspěvek smazán administrátorem.

• Vložena před 295 dny
Zlatý

Lamalam

Jak jsi vydedukoval, že právě Odik má k věci co říci?

Zlatý

gecco

Lamalam - něco mi napsal...
;-)

Zlatý

marci1

Odik je vývojář tohoto webu. :-))
http://www.odpovedi.cz/…

Zlatý

marci1

Vzhledem k počtu otázek, které jsou denně pokládány, se mi také zdají 2 palce málo.:-(

Zlatý

gecco

No, už mi psal...
Spíše k nasrání, než k zasmaní..

Zlatý

led

programátor, vývojár, je človek, ktorý stránku podľa požiadaviek vytvára.
administrátor, správca stránky je človek ktorý sa stará o náplň, o obsah stránky
moderátor je administrátor s obmedzenou právomocou podľa potrieb správcu vebu, stará sa o obsah v pridelenej sekcii stránky
majiteľ stránky "má na to ľudí" je majiteľ a ako taký zodpovedá za svoju web-stránku aj po právnej stránke.
Z tohto mi vychádza, vývojár prečíta, pošle ďalej na "vyššie miesta" a čaká a čaká na rozhodnutie zodpovedných. Administrátor prečíta a pokiaľ sa nevie rozhodnúť pošle buď hore "vyššie miesta" alebo dole a čaká na názor moderátov, potom celú zásielku pošle nákladnou dopravou na "vyššie miesta".
gecco, starý skúsený harcovník...

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.