Lollinka

Pohodlné oblečení z BIO látky

Dobrý večer, napíšete, kde objednáváte hezké, pohodlné oblečení z BIO materiálů? Většinou mi nesedí velikosti, všechno mi je hrozně dlouhé a nesedí mi to podle představ.

Odpovědi
aliendrone

Co naděláš děvče, ber co je a jásej, že si z toho mů§žeš ZATÍM vybírat. Jistě, existují krejčovství, kde ti ušijí/upraví dokonale na míru, jenže to něco stojí. A strašit tě nitěmi, nůžkami, špendlíky a šicím strojem nebudu. Beztak tato slova neznáš a pamětnic, které by ti o tom mohly relevantně něco říci je čím dál méně. To víš, čas letí. 😉

cappuccino

Pokud nakupujes zbozi z Asie, tak to je vsechno site horkou jehlou a velikosti vetsinou nesedi.
Snaz se zamerit na nejakeho solidnejsiho prodejce.

Martinakola

Zdravím, já nakupuju na tomto eshopu https://eshop­.meeradesign.cz/ Vyhovuje mi, že mají dané střihy a já si zadám své míry a mám oblečení přímo na sebe. Už mám od nich několik kousků a oblečení se moc dobře kombinuje. Některé věci už mám několik let a pořád dřží tvar i barvy.

GabuleF

Teda – jsem ráda, že jsem na tuto diskuzi narazila – na eshopu eshop.meerade­sign.cz mají fakt krásné kousky a je super, že si tam zadáte míry a ušijí Vám věci přímo na Vás! Udržitelnou módu mám moc ráda, takže u nich určitě nakoupím.

Samsara

Holky, teda – taky jsem se na jejich oblečení dívala a to je zase tip :) Zase u nich nechám celou výplatu :)