beatab

Co vzít na sebe první den školy?

Ahoj, v září jdu do sekundy na gymnáziu (jako sedmá třída).
Nevím ale, co na sebe. Můj šatník není nejmodernější, ale něco vždy zkombinuji.
Přemýšlela jsem o vzorovaném topu a bílých džínech…
Nechci vypadat jako fiflena ale chci udělat dojem.
poraďte prosím!
P.S. Vím, že škola není módní přehlídka… =D

Nejlepší odpověď
zzzzz

Je jedno co si oblečeš, hlavně se v tom musíš cítit pohodlně. Na mě ještě nikdo oblečením dojem neudělal. Důležité je, aby ses cítila fajn a tím uděláš dojem.

Další odpovědi
venkovan

Zlatej bolševik.
Za něj první den šly dívky do školy v červených sukních, bílé košili a červeným šátkem okolo krku.
Dneska holky neví co na sebe – tak zkus něco na tělo udělat z juty, do ruky kus klacku – třeba do kolektivu v pohodě zapadneš.
Poslední možnost je si vzít nějakou kombinaci sukně apod – džíny bych zahodil – nejsou jak pro kluky, tak pro holky to nejlepší oblečení. Zejména když se v nich hodiny jen sedí.

anonym

i holka v rozdrbanejch kalhotech se chová jako fiflena, tzn. že se rozcapuje, vzala bych si to nejhezčí, co mám, na holkách ti záležet nemusí, taky se vyšvihnou, neboj a klukům se to líbí, hlavně si nezapomeň propisku a přezuvky 🙂, to je asi důležitější

Nykki

Jelikož jdu do devítky a ještě k tomu mám na starosti prňáčky,neměla bych si na sebe vzít to co mám teď na sobě( i když to tričko je fakt pohodlný a kalhoty samozřejmě nepotřebuji :D ). Plno mých spolužaček blázní,že nevědí co na sebe ,ale mně přijde divný brát si na sebe šaty a malovat se jako ku…šlapka…Já si na sebe vezmu to co budu chtít,jako vždycky,když už tě ve škole znají tak už o tobě stejně mají svůj názor hotový a tím že se „vyfikneš“ na tom asi nic nezměníš..
Takže jak už tady mnozí psali, vezmi si co ti přijde nejvhodnější-jako vždycky,hlavně si nezapomeň hlavu :))). A nedělej z toho velkou věc,jinak to v životě bude složitý…

Lukasy

Udělat dojem na někoho kdo s tebou chodi už 7 rokud so třidy asi moc neuděláš, za ty 2 měsice nejspíš nezapomenou jak jsi vypadala , takže ti nepomuže že si vezmeš něco hezkeho a co pak další dny to už budeš chodit normlaně?