Co vzít na sebe první den školy?

Ahoj, v září jdu do sekundy na gymnáziu (jako sedmá třída).
Nevím ale, co na sebe. Můj šatník není nejmodernější, ale něco vždy zkombinuji.
Přemýšlela jsem o vzorovaném topu a bílých džínech...
Nechci vypadat jako fiflena ale chci udělat dojem.
poraďte prosím!
P.S. Vím, že škola není módní přehlídka... =D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Je jedno co si oblečeš, hlavně se v tom musíš cítit pohodlně. Na mě ještě nikdo oblečením dojem neudělal. Důležité je, aby ses cítila fajn a tím uděláš dojem.

Další odpovědi:

Zlatý

Zlatej bolševik.
Za něj první den šly dívky do školy v červených sukních, bílé košili a červeným šátkem okolo krku.
Dneska holky neví co na sebe - tak zkus něco na tělo udělat z juty, do ruky kus klacku - třeba do kolektivu v pohodě zapadneš.
Poslední možnost je si vzít nějakou kombinaci sukně apod - džíny bych zahodil - nejsou jak pro kluky, tak pro holky to nejlepší oblečení. Zejména když se v nich hodiny jen sedí.

i holka v rozdrbanejch kalhotech se chová jako fiflena, tzn. že se rozcapuje, vzala bych si to nejhezčí, co mám, na holkách ti záležet nemusí, taky se vyšvihnou, neboj a klukům se to líbí, hlavně si nezapomeň propisku a přezuvky :-), to je asi důležitější

Pokročilý

Jelikož jdu do devítky a ještě k tomu mám na starosti prňáčky,neměla bych si na sebe vzít to co mám teď na sobě( i když to tričko je fakt pohodlný a kalhoty samozřejmě nepotřebuji :D ). Plno mých spolužaček blázní,že nevědí co na sebe ,ale mně přijde divný brát si na sebe šaty a malovat se jako ku...šlapka...Já si na sebe vezmu to co budu chtít,jako vždycky,když už tě ve škole znají tak už o tobě stejně mají svůj názor hotový a tím že se "vyfikneš" na tom asi nic nezměníš..
Takže jak už tady mnozí psali, vezmi si co ti přijde nejvhodnější-jako vždycky,hlavně si nezapomeň hlavu :))). A nedělej z toho velkou věc,jinak to v životě bude složitý...

Pokročilý

Udělat dojem na někoho kdo s tebou chodi už 7 rokud so třidy asi moc neuděláš, za ty 2 měsice nejspíš nezapomenou jak jsi vypadala , takže ti nepomuže že si vezmeš něco hezkeho a co pak další dny to už budeš chodit normlaně?

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 329
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 191
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.