Hufnágl

Nosíte v zimním období kabát?

Nejlepší odpověď
Kepler

Nikdy jsem ho nenosil, dávám přednost bundám. Jediná výjimka: lehčí kabát přes kvádro, hlavně kvůli plesům nebo svátečním příležitostem. Kde že ty loňské sněhy jsou…

Další odpovědi
elkon

Běžně ne, ale k obleku ano. Ale v kabátě se také hůře řídí auto. Že kabát nechrání před zimou je hloupost. Záleží jaký je to kabát.

Alesh

ne

Justin1

Nosím bundu. Kabát nechrání tak dobře před zimou.

Drap

Někdy, většinou bundu, když e velká zima a hodí se to, tak kožich.

zjentek

Ano, na bundě. Bundu, aby mně nebyla zima a kabát, abych nevypadal jako kašpar. Zduř. (;

nyjono

Málokdy. Není mi moc pohodlný. Do auta není pohodlný vůbec.

GM

Do města kabát, do auta bundu.

marci1

Jedině kabát. Bundu jen při sportování. 🙂

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.