Pohádala jem se s kamarádkou

Dobrý den,je mi 13 let a příšerně jsem se pohádala s nejlepší kamarádkou.Poraďte mi prosim co mam dělat.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Také bych radila zkusit se s ní udobřit a opět skamarádit. Omluv se jí a kup jí třeba něco, co mám strašně ráda. Např. její oblíbenou čokoládu, nebo jí můžeš koupit plyšáka- třeba i se srdíčkem. To je důkaz, že ji máš pořád ráda, i když jste se pohádaly. Kup cokoli, co by jí udělalo radost a potěšilo ji to. Moc ti přeji, aby ti to dobře dopadlo se se svou nej kámoškou usmířit. Přeji hodně štěstí :-)

Další odpovědi:

I toto patri ke kamaradstvi,az se udobrite,tak se tomu zasmejte.Drzim palce.

Zlatý

Pokus se s tvou kamarádkou znovu udobřit a vysvětlit jí že jsi to tak nemyslela a že by jsi byla ráda kdyby ti mohla prominout.Napiš jí třeba SMS přeji ti at ti to dobře dopadne.

Zlatý

Záleží také na to, PROČ jste se pohádaly. pokud cítíš, že na tom neseš vinu, pak za ní zajdi a zkus jí to vysvětlit, popř.se omluvit.
Pokud si myslíš, že je vina na obou stranách, zkus naznačit, že o její kamarádství stojíš.
A když si myslíš, že ta to může ona, dej jí najevo, že stojíš o to s ní kamarádit, ale ne za KAŽDOU cenu. I kamarádství má hranice.
Pokud to nebylo nic vážného a i jí na tobě záleží, začnete spolu za chvíli mluvit.
Já bych jí nic nekupovala, kamarádství se koupit nedá. Buď vydrží, nebo ne.

Promluvte si spolu o tom a udobřete se,omluv se jí,byla by škoda přátelství.Držím palce

Bronzový

od toho kamarádky a kamarádi jsou,přeci nebudu nadávat cizímu

Stříbrný

Nech celé věci čas,pak si vše nech znovu projít hlavou
a jdi za ní,jako dobrá kamoška by tě měla přjmout.Nebo ty ji!

Ahoj taky se často hádám s kamarádkou,Někdy i kvůli blbostem.Skus se jí omluvit.Já té svojí kamárádce vždycky dám něco sladkého a to vždycky zabere.SKUS TO

no já jsem se taky pohádala s kamarádkou a moc mě to mrzelo a tak jsem jí koupila malého plyšového méďu a vše bylo fajn

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.