Jane Jany

Jak se skamaradit s klukem?

Já bydlim v paneláků. Podemnou bydlí 2kluci. Sourozenci. Jsou stejně starý a já by jsem se s nimi chtěla skamaradit. Jeden z nich mě viděl 1× v životě a ten druhy vůbec. Ani nevim jak se jmenují? .. Bojím se že se nebudou chtít bavit. Co teď? .. Nechodí ani na stejnou školu.. Děkuji

Odpovědi
gecco

Nejjednodušší je je prostě oslovit a o něčem pokecat – netuším, co tě (a je) zajímá…
😉
A to, že se s tebou nebudou chtít bavit je taky možné – ale dokud to nezkusíš, ani to nezjistíš…
😉

anonym

Počkej si na ně na chodbě,normálně je oslov a snad se podaří.