Nevědoucí111

Co dát klukovi na omluvu?

Doplňuji:
Pohádala jsem s ním ☹ a nedám mu protože je mi 12jasný?

Nejlepší odpověď
Mekli

Něco, co ho potěší 🙂 Určitě znáš jeho zájmy… :)

Další odpovědi
Beer4Real

Prostě mu „Dej“!
To ho potěší nejvíc :D

huxa

Upřímnou omluvu, není nic cenějšího, resp. bezcenějšího, než neupřímná omluva.
Doplňuji:
*cennější, bezcennější.

zzzzz

Mám deja-vu, nebo si se na to ptala už včera???

Souhlasím s Huxou, upřímná omluva.

bolak

A cos mu provedla, že jsem tak smělý? :)

ReHu

Pokud spolu někam chodíte, tak ho pozvi třeba na pohár a přitom se mu omluv.

anonym

Prosím vás, zjistěte si nejdřív, kolik je dotyčné a pak se teprv ztrapňujte nějakým „dala, nedala“, bavte se s ženami a dívkami slušně, tohle je trapné, víc než ta žížala

badisko

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Ty se ze všeho nejdřív nauč pořádně psát, abychom tady věděli, co máš vlastně na srdci. Vždy, když ty se ozveš, napíšu, abys mi dal pokoj a neobtěžoval, ale to prostě nejde, že? Tak moc rád bys mi napsal a nejde to a nejde a to jen proto, že jsem tě zablokovala a nemůžeš psát vnitřní poštou jako ze začátku, psát, otravovat, vyhrožovat atd…
Narozdíl od tebe já nemám co skrývat a klidně dám i fotku, zato, že ty jsi zbabělý já nemůžu, ty si tady jen vylíváš vztek, je mi tě líto, takhe se to ale dál dělat nedá, je toho na tebe určitě moc 😁
Kluci rozhodně pravdu nemají, protože děvčeti, co se ptá je pouhých dvanáct let, takže s tm nesouhlasím, to je snad dost jasné, proto jsem to napsala.
T

anonym

Ty se ze všeho nejdřív nauč pořádně psát, abychom tady věděli, co máš vlastně na srdci. Vždy, když ty se ozveš, napíšu, abys mi dal pokoj a neobtěžoval, ale to prostě nejde, že? Tak moc rád bys mi napsal a nejde to a nejde a to jen proto, že jsem tě zablokovala a nemůžeš psát vnitřní poštou jako ze začátku, psát, otravovat, vyhrožovat atd…
Narozdíl od tebe já nemám co skrývat a klidně dám i fotku, zato, že ty jsi zbabělý já nemůžu, ty si tady jen vylíváš vztek, je mi tě líto, takhe se to ale dál dělat nedá, je toho na tebe určitě moc 😁
Kluci rozhodně pravdu nemají, protože děvčeti, co se ptá je pouhých dvanáct let, takže s tm nesouhlasím, to je snad dost jasné, proto jsem to napsala.
T

anonym

Tebe je kulový do toho, kdy já měla-neměla dítě, do toho ty se nestarej, to s tím nemá nic společného. Jediné, v čem máš pravdu je to, že jsem Samba, i když to neumíš ani správně napsat, ano, jsem jen Samba a co mám být ještě? A co jsi ty? Otrava, co se vždy jen na někoho zaměří a obtěžuje a obtěžuje. Takže i dnes ti píšu to samé – DEJ MI POKOJ, NEOTRAVUJ MĚ, NECH MĚ PROSTĚ BÝT, NESTAREJ SE, CO PÍŠU, NEREAGUJ NA TO, NEPOPOUZEJ OSTATNÍ ANI TADY, ANI JINDE NA DALŠÍCH PORADNÁCH PROTI NIKOMU, BUĎ SÁM ZA SEBE, NEOTÍREJ SE O NIKOHO DALŠÍHO, PROSTĚ SE CHOVEJ NORMÁLNĚ, POKUD TO TEDA JEŠTĚ ZVLÁDNEŠ. U mě jde jen o překlepy, ale ty neumíš sesmolit jedinou jednu větu správně, takže nemáš ani právo se do nikoho pouštět, jsi tady jen proto, abys prudil? Nejsem sama, koho pořád jen obtěžuješ a pomlouváš, takže ještě jednou, pokud jsi to zatím nepochopil- DEJ MI POKOJ!

anonym

Palec nahoru

anonym

Jugar, taky musíš jasně napsat, komu palec nahoru, diskuze jsou špatně vyřešené, nikdy nevíš, kdo komu vlastně píše 🙂

Agneta

badisko >>> „na blbou otázku blbá odpověď“ – souhlas, jen že žádnou blbou otázku široko daleko nevidím…:D
Tak to nám teď musíš vysvětlit!
Nechci se vám do vašeho milostného vztahu míchat, ale
vždyť ty jí jen bezdůvodně nadáváš.

Beer4Real

Hahahaa :D Dobře ty!