Andalusi

Jak se usmířit s kamarádkou?

Dnes jsem se pohádala s nejlepší kamarádkou a chtěla bych se zeptat, jak se s ní usmířit. Můžu za to já, protože jsem urazila člena její rodiny. Byla to ale reakce na to, jak ona hodnotila mou příbuznou a vlastně tím vyvrcholily naše spory. Obávám se že teď bude težké se usmířit, protože jsem jí tentokrát opravdu naštvala a vložila se do toho i její mamka. Nechce se mi kupovat nějaké dárky,ale to ne proto, žy bych byla lakomá,ale kamarádství se nedá koupit. Prosím pomozte mi :(

Nejlepší odpověď
gecco

Prostě za kamarádkou a její mámou zajdi a omluv se – tohle za tebe žádný dárek nevyřeší…
😉

Další odpovědi
ABCDEFGHRT

Jestli s ní třeba chodíš do školy, tak za ní o přestávce zajdi a prostě se jí zkus omluvit, že jsi to tak nemyslela. Určitě to pochopí. A jestli s tebou do školy nechodí, tak prostě, až se s ní potkáš.

iceT

Podle toho,jak to píšeš,ale za nic nemůžeš,podle mě začala ona tím,že hodnotila tvou příbuznou a tys jí to vrátila „urážkou“ člena její rodiny…ale můžeš ukázat dobrou vůli a jít se omluvit.

Andalusi

Omluvím se jí přes SMS, protože do školy momentálně nechodí :(

gecco

Zajdi za ní domů, omluva „přes SMS“ je taková ´pofidérní´…
😉