barusee

Podle čeho se určuje velikost poprsí ( jedničky, dvojky, atd…)?

Doplňuji:
Vy se mi tu smějete, ale nikdo jste mi vlastně neodpověděl.
Podle tý tabulky bych měla 80 A, ale ta by mi nesedla ani za boha – nosím 70C nebo 75B, což podle některých znamená, že mám vlastně jedničky, dvojky a trojky zároveň.¨
Právě jsem vám vysvětlila, proč se ptám, teď chci vysvětlení pro smích ;)

Nejlepší odpověď
anonym

1 = A-angrešt
2 = B-broskev
3 = C-citron
4 = D-dýně
5 = F-fujtaksl

Další odpovědi
hanulka11

zde máš tabulku a podle ní se to počítá prostě od nejmenší po nej..... 1 až .....

http://www.me­dicina.cz/verej­ne/clanek.dss?s_id=49­22&s_rub=348&s_sv=1&s_ts­=39582,85

Andělé

Teda Barbakane,tak to jsem se po ránu opravdu od srdce rozesmála:-D

fcoop

Je to divný,ale podle valikosti poprsí.
Tzn.,že jedničky jsou menší,než trojky.Ale bacha!Nejsou trojky,jako trojky.Třeba.
Máš to stejné,jako si když si kupuješ boty.

žolik

Nemáš sama tenhle problém,jsem na tom stejně,můsíš si změřit hrudník ale měří se to pod prsama,potom je košíček a to už musíš mít v oku,jinač dneska si můžeš skusít v butiku.Tabulky můžou vyhodit.

Zdroj: žolík

pokazdejinak

před časem jsem objevila úžasný butik paní Konarovské (www.lechaton.cz) a tam mi bylo vysvětleno, že tohle číslování opravdu působí pěkné zmatky, že například velikost 75C i 80B jsou oboje trojky a v současné době je už jediné správné značení podprsenek obvod pod prsy + velikost košíčků

Džuls

Barbakan- podobnú ,,mierku" máme aj my, len troška inú:
A- akurát
B- bobule
C- citróny
D- dine
E- ej, ci boha
F- fuj, ci boha 🙂