Avatar uživatele
IBI05

Jak určit číslo prsou ?

Dobrý den, jak poznám že mám 1 nebo 2 ? Můj obvod je 88 cm, nevím jak to určit dle tabulek.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4027 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Braník

tabulky má každý jiné,nejlepší velikost určí vždy muž a to omakem,na obvodu hrudníku to nemá vliv

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Richie

Nejjednodušší bude, když si zajdeš do nějakého obchodu s prádlem a tam ti paní poradí. Ale jinak se to porovnává jako rozdíl pod obvodu pod prsama a přes bradavky.
Doplňuji:
To Lucijej: Já to teda hlavně určuji, jsou malý do ruky, jsou akorát do ruky a jsou veky do ruky.

Upravil/a: Richie

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lucijej

Velikost se určuje podle obdodu pod prsy a obvodem přes bradavky, koukni se do tabulky...... velikost košíčků se správně označuje A, B,C,…, ale obzlášť pánové používají číslování A = jedničky, B = dvojky, C = trojky
Doplňuji:
a ta tabulka http://www.ta­bulkavelikosti­.cz/podprsenky

Upravil/a: Lucijej

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lukas.zmizik

Pošli foto a já určím…vyznám se v tom.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Taky si myslím, že je nejsnazší jít doprodejny s prádlem. Ne do supermarketu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tono

Dobrý večer, pokud neznáte toto video, tak se podívejte, je to rada jak si prádlo kupovat. Odkaz je http://www.you­tube.com/watch?v=b2P_LKYZ­zgo
Jinak běžně jsou i na netu k dispozici tabulky pro koupi podprsenky – zadá se obvod pod prsy a přes prsa a hned vidíte, jakou máte velikost.
Pokud byste nic nenašla, tak nakoukněte třeba na velikostní tabulky obchodu Bonprix, Neckermann apod …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Lucijej

Braník: To, že u velikosti prsou nezáleží na obdou pod prsy je celkem scestná myšlenka.
Když budou dvě ženské mít přes prsa devadesát, ale jedna bude mít pod prsy obvod sedmdesát a druhá osmdesátpět..­...která je bude mít větší? Aha?

před 4027 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Děda Louda

No jasně, že ta, která má přes prsa devadesát.

před 4026 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lucijej

:o))

před 4026 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek