IBI05

Jak určit číslo prsou ?

Dobrý den, jak poznám že mám 1 nebo 2 ? Můj obvod je 88 cm, nevím jak to určit dle tabulek.

Nejlepší odpověď
Braník

tabulky má každý jiné,nejlepší velikost určí vždy muž a to omakem,na obvodu hrudníku to nemá vliv

Další odpovědi
Richie

Nejjednodušší bude, když si zajdeš do nějakého obchodu s prádlem a tam ti paní poradí. Ale jinak se to porovnává jako rozdíl pod obvodu pod prsama a přes bradavky.
Doplňuji:
To Lucijej: Já to teda hlavně určuji, jsou malý do ruky, jsou akorát do ruky a jsou veky do ruky.

Lucijej

Velikost se určuje podle obdodu pod prsy a obvodem přes bradavky, koukni se do tabulky...... velikost košíčků se správně označuje A, B,C,…, ale obzlášť pánové používají číslování A = jedničky, B = dvojky, C = trojky
Doplňuji:
a ta tabulka http://www.ta­bulkavelikosti­.cz/podprsenky

lukas.zmizik

Pošli foto a já určím…vyznám se v tom.

terry

Taky si myslím, že je nejsnazší jít doprodejny s prádlem. Ne do supermarketu.

tono

Dobrý večer, pokud neznáte toto video, tak se podívejte, je to rada jak si prádlo kupovat. Odkaz je http://www.you­tube.com/watch?v=b2P_LKYZ­zgo
Jinak běžně jsou i na netu k dispozici tabulky pro koupi podprsenky – zadá se obvod pod prsy a přes prsa a hned vidíte, jakou máte velikost.
Pokud byste nic nenašla, tak nakoukněte třeba na velikostní tabulky obchodu Bonprix, Neckermann apod …

Lucijej

Braník: To, že u velikosti prsou nezáleží na obdou pod prsy je celkem scestná myšlenka.
Když budou dvě ženské mít přes prsa devadesát, ale jedna bude mít pod prsy obvod sedmdesát a druhá osmdesátpět..­...která je bude mít větší? Aha?

Děda Louda

No jasně, že ta, která má přes prsa devadesát.

Lucijej

:o))