Počítač nejde spustit kvůli aktualizaci

Můj počítač s OS Windows 8 se rozhodl, že potřebuje aktualizovat. Tak jsem mu to dopřál. Bohužel se ale v 15% aktualizace zasekne a po cca 3 minutách naskočí modrá obrazovka s hláškou DPC_WATCHDOG_AVIATION. Ale já s tím teď nic neudělám, pokaždé když to spustím je to jak časová smyčka ve filmu - to samé dokola a dokola. Teď přežívám na Linuxu, ale potřebuji pracovat. Nevíte náhodou někdo, co s tím? Děkuji předem.
Doplňuji:
Mám starší počítač, kde nebyly WIN8. Koupil jsem je přes net jako soubor, když byla nějaká skvělá akce - upgrade ze 7 na 8 za asi 800. Zkoušel jsem obnovu, ale nic se nestalo. Akorát se to znovu restartovalo. (Přežívat jsem myslel pracovně - jinak Linux celkem ovládám :-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

:D prezivam na linuxu tohle me bavi..;D..no k veci mas novej PC a v nem byly nainstalovane 8 ?..nebo starsi a v nem mas jen win8?..mas CD windows 8 zkusil jsi ho dat do mechaniky a windows opravit ?..nebo jsi ho zkousel obnovit ze zalohy?..nesel by vratit v case pred aktualizaci u safe modu?..

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

Zlatý

badisko

muzes ho tedy zkusit opravit ze zalohy?..tenhle problem mely windows 7 nekonecna aktualizace ..mrkni se tady ...http://www.chip.cz/…

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.